Práce: TOP NABÍDKA!Sklad s potravinami - mzda až 30 000Kč!

lokalita: Praha zadavatel: CentralWork s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné zodpovědné pracovníky do skladu s potravinami. K dispozici je možnost ubytování s příspěvkem. Práce vhodná pro muže,ženy i páry. Zajištěná doprava z Prahy a okolních měst.Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

Náplň práce:

  • vychystávání zboží dle objednávkových listů
  • jednoduchá práce se čtečkou čárových kódů
  • výdej zboží ze skladu
  • pomocné práce na pracovišti
  • práce s manipulační technikou (paletový vozík/NZV)
  • práce ve stíženém prostředí (chladící a mrazící sklad)

Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost
  • časová flexibilita
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Benefity:

  • zajímavé finanční ohodnocení až 165 Kč/hod
  • dlouhodobá práce na HPP
  • možnost kariérního růstu
  • výkonnostní bonus až 3 750 Kč
  • docházkový bonus až 10 000 Kč ročně
  • bonus za práci ve ztíženém prostředí 9 Kč/hod
  • dotované stravování
  • pravidelné týdenní zálohy
  • zajištěné ubytování s příspěvkem až 3 500 Kč
  • doprava na pracoviště z okolních měst ZDARMA (Kladno,Mělník,Neratovice,Lovosice,Slaný atd.)

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 2 000 Kč.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel. číslo 226 258 227.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

28.000 – 31.000 Kč

Toplist