Práce: Ranní doplňování zboží v čase 5:00-9:00 - až 160 Kč/h #jlMPc

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží. V nabídce máme krátké ranní směny od PONDĚLÍ do NEDĚLE v čase 5:00 – 9:00 hod.

Jedná se o DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI s požadavkem odpracovat 12 – 20 h/týdně. Po odpracování 6 směn možné převzetí do kmenového stavu zaměstnavatele. Nástup možný ihned. Práce je svoji povahou vhodnější pro muže.

  • vychystávání zboží pro zákazníky
  • doplňování zboží
  • úklid obalového materiálu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení ve všedních dnech 107 Kč/hod
  • mzdové ohodnocení za práci o víkendu 160 Kč/hod
  • příplatek 20% za práci mezi 5:00–6:00
  • příplatek 100% za svátek
  • dlouhodobou brigádu v příjemném a přátelském kolektivu
  • možnost volby směn
  • po oboustranné spokojenosti přechod do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost, spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

107 – 160 Kč

Toplist