Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Montáž autoskel - i bez praxe, až 35.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Milujete auta, automobilový průmysl a vše co s tím souvisí? Chcete pracovat v oboru, kde se setkáte s nejnovějšími a nejdražšími vozy (Porsche, Bentley, Rolls Royce, Audi, BMW, Mercedes, VW, atd)? Jste člověk, který se rád učí a chce pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti servisu autoskel? Tak čtete přesně inzerát určený pro vás: Hledáme šikovné pracovníky, kteří nemusí mít zkušenosti přímo v tomto oboru - vše Vás rádi naučíme. Hledáme především šikovné lidi, kteří mají chuť naučit se nové dovednosti a být mistry v oboru. Nutností je řidičský průkaz, ale ten již určitě máte :) - převoz automobilů do dílny - montáž a demontáž autoskel jak v dílně tak v terénu, tzn. u zákazníka - opravy autoskel - komunikace se zákazníkem Nabízíme: - stabilitu dlouhodobé a zajímavé práce - možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi v automobilovém průmyslu - jsme firma, která prosperuje a neustále se zvětšuje a s naším růstem budete růst i Vy - velmi zajímavou a inspirativní práci - možnost naučit se nové profesi - velmi dobré pracovní prostředí - mnoho benefitů, příplatků, prémií - slušné a poctivé jednání - zázemí firmy, která si uvědomuje, že jejím největším bohatstvím jsou spokojení zaměstnanci - jasně danou pracovní dobu od pondělí do pátku Požadujeme: - praxi s řemeslnou prací - SOU nebo SŠ - ŘP B - uživatelskou znalost práce s počítačem - zájem o nové technologie - zájem o další vzdělávání v automobilovém sektoru

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ ATS auta auto automobil benefit Bor EU firma hledám inzerát IT komunikace mistr mobil možnost náplň práce nové plat práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí růst SOU společnost technologie vzdělávání zkušenosti znalost automobilový průmysl díl dovednost firmy jednání kov náplň oblast oblasti obor opravy počítač PR průmysl řidič sektor servis spokojen technolog trh uživatel zájem zákazník zaměstnanci zkušenost