Hledáme lidem práci Manpower

Elektroúdržbář

Lokalita Chrudim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro nadnárodní společnost s českými kořeny hledám zručného údržbáře s elektrem, který zapadne do zajeté party kolegů. Celý tým týhne za jeden provaz, ale k úplné spokojenosti chybí ještě jeden kolega - nechcete se připojit právě Vy? Čeká na Vás různorodá činnost, veškeré elektro opravy v areálu - od vstupní brány až po výrobní stroje!

Náplň práce:

- odborné opravy, údržba, montáž, rekonstrukce, seřizování a řízení procesů u slabo i silnoproudých zařízení

- odhalování příčin poruch a navrhování nápravných opatření

- preventivní údržba strojů a zařízení

- spolupráce s externími servisními pracovníky při opravách strojů a zařízení

Profil kandidáta:

- vzdělání elektro (vyhláška 50, par. alespoň 5)

- ochota pracovat na 3 směny

- praxe výhodou

- manuální zručnost

Nabízíme:

- práci v dobré partě se sympatickým a lidským šéfem

- dotované závodní stravování

- občerstvení na pracovišti

- příspěvek na penzijko

- ředitelské volno mezi Vánocemi a Silvestrem

- roční bonus

- kartu Multisport

a další zaměstnanecké benefity...

Zaujala Vás tato nabídka? Pak mi zašlete Váš životopis!

  • Prostějov
  • Manpower
  • 36 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 11. února
  • Turnov
  • Kateřina Kučerová
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 12. března
  • Plzeň
  • Markéta Dvořáková
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Liberec
  • Elektroúdržbář
  • od 27 000 Kč
  • Kopřivnice
  • Eliška Urbanová
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 24. května
  • Mladá Boleslav
  • Marcela Bočková
    Benefity:
Zveřejněno: 4. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pardubice, Hradec Králové

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ benefit benefity bonus Bor brány český činnost den elektro event hledám IT kandidát kolega nabídka náplň práce občerstvení pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek ředitel řízení směny spokojenost společnost spolupráce sport stravování Vánoce volno vzdělání zaměstnanec Zruč životopis areál externí lidský na pracovišti náplň národní odbor odborné opravy PR proces procesů profi roční servis spokojen stroj tým údržba výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod