Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Strategický Nákup - Elektro - Dotovaného Ubytování - Rieter

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Orlicí
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Specialista / specialistka nákupu
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 65.000 – 75.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Rieter CZ s. r. o., se sídlem v Ústí nad Orlicí, je součástí švýcarského koncernu. Zabýváme se vývojem, výrobou, montážemi, servisními činnostmi v oblasti strojů pro předení a dodávkami náhradních dílů pro tyto stroje. Zároveň také poskytujeme globální služby v rámci koncernu Rieter.

Máte zkušenosti z výroby v oblasti elektro?
Umíte vyjednávat, konstruktivně argumentovat s dodavateli, ale také s kolegy z výroby, jakosti apod.?
Jste proaktivní a zodpovědní, dokážete přebírat iniciativu a problémy řešit s lehkostí?
Disponujete komunikativní AJ pro spolupráci v mezinárodním prostředí?
Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

• Tvorba, implementace a rozvíjení globální nákupní strategie v rámci produktové skupiny pro náhradní díly
• Výběr, navazování a budování vztahů s dodavateli v rámci dlouhodobé spolupráce
• Vedení jednání s dodavateli ohledně materiálu, nákladů a dodacích podmínek
• Vyhledávání alternativních materiálů a hledání technického řešení
• Pozice zahrnuje cestování v rozsahu 5 % ročního času

Co od Vás očekáváme:

• Zkušenost s nákupem v oblasti elektro
• Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
• Technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
• Schopnost týmové spolupráce v rámci mezinárodního týmu (AJ B1 alespoň)
• Schopnost samostatného analytického a strategického uvažování
• Proaktivita, samostatnost, pozitivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

• Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti
• 25 dní dovolené
• Dobré platové ohodnocení plus odměny
• Příspěvek na stravné
• Přátelské prostředí
• Podpora odborného růstu a vzdělávání
• Dotovanou možnost ubytování v místě výkonu
• Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel"zavináč"theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ Bor činnost den elektro email hodnocení HR IT kraj mezinárodní místo Most možnost nabídka nabídka práce nad Orlicí náplň práce odměny ohledně ohodnocení plat podpora pozice práce prostředí příspěvek růst samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stabilní strategie stravné ubytování Ústí nad Orlicí vedení výkon vzdělávání zkušenosti životopis cestování díl dokument dovednost dovolené jednání komunikační materiál místo výkonu práce myšlení náhradní díl náhradní díly náklad náplň národní oblast oblasti odbor odborné odpovědní osobní platové ohodnocení PR problém produktové přátelské přátelské prostředí přístup roční řešení servis schopnost služby součást strategické strategický stroj technické tvorba tým výběr výroby vztah zkušenost