Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Operátor Cnc Strojů (Mzda Dle Zkušeností

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Přerov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Obsluha strojů, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Stabilní společnost hledá do svého týmu CNC operátory/operátorky, kteří/které mají strojírenské vzdělání, nejlépe i praxi na obdobné pozici a také se vyznají v technické dokumentaci.

Pošlete nám svůj životopis, rádi se s vámi setkáme osobně a přivítáme vás do našeho fajn kolektivu.

OPERÁTOR CNC STROJŮ (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Náplň práce:

* Obsluha a seřizování CNC strojů
* Práce s technickou dokumentací
* Kontrola vyrobených dílů

Co od Vás očekáváme:

* Praxi na obdobné pozici - VÝHODOU
* Vzdělání v oblasti strojírenství
* Orientaci ve výkresové dokumentaci
* Ochotu pracovat v 3 směnném provoze
* Samostatnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnu dovolené
* Příspěvek na stravování - závodní stravování
* Měsíční prémie
* Flexi pass
* Práce ve fajn kolektivu :)
* Práce v čistém prostředí

* Místo výkonu práce: Přero

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Hradčany, Brno-venkov
  • Jindřich Novák
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 17. května
  • Louny
  • Simona Vacíková
Zveřejněno: 10. května
  • Spálené Poříčí
  • Obchodník/-ice
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna

Kovárna VIVA a.s., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Autocentrum Přerov CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LUMA trading s.r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., Comac jobs s.r.o., Bergasto a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Markmont, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Pardubice, CERCLING CORP s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Zlín, Olomouc, Přerov, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ Most mzda náplň práce operátor práce samostatnost společnost životopis dokument kolektiv kontrola náplň oblast oblasti obsluha PR stroj zkušenost