Stabilní práce v pohybu. / Skladník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kostomlaty nad Labem
Firma DAGROS, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 29.000 Kč

Jsme firma DAGROS, s.r.o. - ryze česká společnost, obchodující již 20 let se zemědělskou technikou, za kterou stojí v pozici majitelů dva nadšenci v tomto oboru. Působíme po celé České republice i na Slovensku. Zaměřujeme se a vyhledáváme nová technická řešení, která reagují na aktuální potřeby farmářů.
Pro posílení našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Skladník/ce

Náplň práce:

  • Máte rádi fyzickou práci, ale také chcete používat hlavu?

  • Dokážete pracovat pořádně a systematicky?

  • Hledáte dlouhodobou práci?

Pokud ano, tak možná hledáme Vás.

Na této pozici Vás čeká: příjem, výdej, zaskladnění a úklid zboží. Budete také pracovat s pc, počítat inventuru a věci spojené s chodem skladu. Táto práce si vyžaduje člověka, který dokáže přemýšlet hlavou a také rád pracuje fyzicky. Je dobré se připravit i na těžší váhy (kolem 20kg).

Co od Vás očekáváme:

  • Dosavadní dobré výsledky z pracovní oblasti (práce, praxe, brigáda, …).
  • Uživatelskou znalost PC.
  • Je potřeba, abyste byl/a aktivní řidič.

Co Vám můžeme nabídnout:

Dostanete se do party nadšenců, kteří se zajímají o zemědělství a jsou to technici tělem i duší. Můžete se těšit na velmi různorodou práci, každý den bude jiný. Bude to zajímavá práce, kde Vám den uběhne jako nic.

O svoje zaměstnance se snažíme dobře starat, takže se můžete těšit na jistotu, zázemí a také benefity rodinné firmy. Pokud se vám tato nabídka líbí, tak pošlete svůj životopis.

My se ozveme každému.

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
včerejší
  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Nové Město, Praha
  • McDonald's
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 22. srpna
  • Rynoltice
  • Anna Svobodová
  • 48 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 20. října
  • Brno
  • Adam Navrátil
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 22. září

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., ONTEX CZ s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Šmídl s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Jitka Poláková, Trenkwalder a.s., MIMO BOHEMIA, a.s., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Almeco, s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Walther Flender s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Marie Havlová, Jobs Contact Personal, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Košík.cz s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Starý Vestec, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Celá ČR, Nymburk, Milovice, okres Nymburk, Třebestovice, Poříčany, Poděbrady, Český Brod, Čelákovice, Benátky nad Jizerou, Okřínek, Tuklaty, Hlavenec, Zápy, Jirny, Úvaly, Dobrovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Řepov, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Zásmuky

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

agro AJ aktuální benefit benefity Bor brigáda česká den firma hledám IT nabídka náplň práce nová práce pracovní praxe sklad SOU společnost stabilní system technik výsledky zemědělství znalost životopis firmy náplň obchod oblast oblasti obor PC PR řešení řidič technici technická tým uživatel země