Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník (Milovice) - stabilní práce, pouze na denní

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Milovice, okres Nymburk
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 22.800 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho klienta, který se zaměřuje na komponenty k počítačům, hledáme spolehlivého pracovníka na pomocné práce ve skladu. Jedná se o dlouhodobou práci pouze na denní směny (8:30-17:00 a 11:30-20:00), a to v čistém, nehlučném a celkově velmi příjemném prostředí. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - příjem zboží - pickování - příjem/vychystávání zboží - práce se čtečkou - třídění, balení a zakládání zboží Nabízíme: - pozici na hlavní pracovní poměr (dlouhodobá spolupráce) - možnost přestupu do kmenového stavu společnosti - pracovní doba pouze pondělí-pátek, ranní (8:30 - 17:00) a odpolední směna (11:30 - 20:00) - mzda 20.000 Kč/měsíc + nadstandardní příplatky (v případě platného průkazu na VZV nástupní mzda 22.000 Kč/měsíčně - průkaz pro nás není podmínkou) - stravenky za každý odpracovaný den - kompletní zaškolení - proplacení vstupní zdravotní prohlídky - pravidelný výplatní termín Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost - zkušenost s prací ve skladu výhodou

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Bakov nad Jizerou
  • 32 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Kaplice
  • Romana Navrátilová
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Český Těšín
  • Barmani
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., ONTEX CZ s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., SH Job Partners s.r.o., Šmídl s.r.o., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Markmont, s.r.o., Etimos Human s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., RAVAFOL CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., Jitka Poláková, M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Almeco, s.r.o., Marie Havlová, Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, BIOPOL paints s.r.o., Plastiform s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Košík.cz s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., safemed medical devices s.r.o., XXXLutz, Automyčka Express s.r.o., DSA a.s., Mlékárna Pragolaktos, a.s., HR Direct s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CDP IVORY, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektrikář / Elektrikářka

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Satalice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kbely, Praha 9 - Kyje, Praha 9 - Letňany, Starý Vestec, Mělník, Milovice, okres Nymburk, Celá ČR, Benátky nad Jizerou, Nymburk, Čelákovice, Třebestovice, Poříčany, Hlavenec, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Dobrovice, Český Brod, Tuklaty, Jirny, Poděbrady, Řepov, Úvaly, Okřínek, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Odbory - proč a jak je založit

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

den dění doba hlavní hledám IT měsíc Milovice možnost mzda náplň práce NDA nové odpovědnost pečlivost plat práce pracovní pracovní doba pracovní poměr pracovník prostředí příplatky sklad směny společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky školení třídění zdravotní zdravotní prohlídky dar kov náplň placení počítač poměr pomoc PR prohlídky příjemné případ směna standard stav termín zkušenost