Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Skladník/ce - ranní směny od PO-PÁ, stabilní práce Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

Neustále rosteme a rozšiřujeme tým o nové pozice!
Pojďte s námi hodit starosti s nejistým zaměstnáním za hlavu!

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Náplň práce:

  • přejímka zboží od dodavatelů
  • roztřídění a uložení zboží do příslušných skladovacích prostor
  • kontrolování data spotřeby na zboží
  • průběžný a drobný úklid skladů a boxů (chladících a mrazících)
  • inventury a skladové hospodářství ve spolupráci s hlavním skladníkem
  • expedování pokrmů – rozdělování uvařených jídel do gastronádob a jejich označení

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz výhodou
  • fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná (balíky cca 15 kg), vhodné spíš pro muže
  • zodpovědnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • pravidelné ranní směny od PO-PÁ, víkend patří Vám, ne práci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Amulle a.s., Olomoucká 3419/7, Brno – Židenice 618 00

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE