Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

AUTOELEKTRIKÁŘ - DIAGNOSTIKA (40 - 50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

AUTOELEKTRIKÁŘ – DIAGNOSTIKA (40 – 50.000 Kč)

Máte vystudovanou SOU/SŠ/VŠ v oboru elektro nebo strojírenství? Nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání s vyhlídkou kariérního postupu? Chcete pracovat v automotive průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá technicky šikovné kolegy a kolegyně na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ – DIAGNOSTIKA (40 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Zajišťovaťování realizace zkušebních programů pro kontrolu elektroniky vozů a v rámci montážní linky
  • Provádění analýzy chyb řídících jednotek předserióvých a serióvých vozů
  • Provádění procesní analýzy vzniku chyb při oživování vozu
  • Provádění datalogingu řídících jednotek
  • Zajišťování elektro oprav instalací na strojích
  • Programování, údržba a konfigurace řídících systémů

Co požadujeme?

SOU/SŠ/VŠ v elektro nebo strojním oboru
Základní znalost Aj nebo Nj
Ochotu pracovat na více směnný provoz
Praxi jako autoelektrikář, s opravami elektrických závad či zkušenosti s diagnostikou vozu – výhodou

Co nabízíme?

5 týdnů dovolené
Roční odměny
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost firemního ubytování
Možnost profesního i osobního růstu

Termín nástupu: IHNED
Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav
Pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Smiřice
  • PHUC KHANH s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 9. ledna
  • Třinec
  • GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Veverská Bítýška
  • Pěkný - Unimex s.r.o.
  • 20 600 Kč
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 25 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SVANA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., DISPONERO s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Turnov, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ auto autoelektrikář automobil Boleslav Bor data dění elektrikář elektro mezinárodní místo Mladá Boleslav mobil možnost náplň práce odměny penzijní připojištění pojištění postup práce pracovní připojištění příspěvek růst směny SOU společnost stabilní ubytování výkon zaměstnání zkušenosti znalost životopis analýzy dovolené elektrický firemní kariérní kolegyně kov linky místo výkonu práce náplň národní obor okres oprava osobní penzijní PR pracovní náplň proces profesní program průmysl roční stroj strojírenství systém termín údržba zkušební zkušenost