Hledáme lidem práci Manpower

Pracuj jako seřizovač CNC se zajímavými bonusy!

Lokalita Chotěboř
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme dynamické osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a zájmem o technologie, inovace a profesní růst!

Společnost GCE ve spojení s širokým produktovým portfoliem, inovativními procesy a technologiemi, poskytují našim zaměstnancům dynamické pracovní prostředí s velkým potenciálem pro další růst!

Popis pozice:

  • Budeš mít na starosti jeden nebo více CNC obráběcích strojů (seřizování, programování, obsluha), jedná se o CNC soustruhy a obráběcí centra
  • Budeš vyrábět komponenty (těla ventilů a příslušenství do průmyslových aplikací) pro medicínu a průmysl podle technických postupů, návodek a výkresů
  • Budeš připravovat a seřizovat nástroje
  • Pracovat s měřidly a uvolňovat kusy do výroby
  • Budeš zapojen do metody SMED a ANDON (efektivní výroba)
  • Na výběr máš turnusové nebo třísměnné pracoviště

Profil kandidáta:

  • Vyučení nebo maturitu v oboru obráběč kovů, mechanik strojů a zařízení apod.
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Základní znalost práce s měřidly
  • Aktivní přístup a ochotu podílet se na drobných zlepšení

Nabízíme:

Finanční benefity

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
  • odměny za dárcovství krve při získání Jánského plakety
  • variabilní složka mzdy (bonusy za kvalitu a produktivitu a také fond vedoucího)
  • dotovaná káva (od 3 Kč)
  • příspěvek na obědy (55 % skutečné ceny hradí firma)

Podpora zdraví a relaxace

  • 5 týdnů dovolené (1 týden nad rámec zákona)
  • zkrácená délka pracovní doby na 7,5 hodiny denně
  • flexibilní pracovní doba - technické a administrativní pozice
  • vitamínové dny
  • 1 000/1 500 bodů měsíčně do Cafeterie
  • roční dárkový balíček

Kultura, rekreace a sport

  • zájezdy a muzikály

Péče o zaměstnance

  • vánoční večírek, vánoční akce pro děti zaměstnanců
  • věrnostní odměny a odměny při životním výročí
  • jazykové kurzy, odborná školení apod.
  • příjemné pracovní prostředí (nízký hluk, čistota, vzduch)
  • další benefity a akce dle aktuální nabídky

Navíc pro seřizovače CNC strojů, kteří pracují v provozu "krátký a dlouhý týden":

  • Práci v režimu krátký dlouhý týden s příplatkem 4 000 Kč měsíčně
  • Bonusy za seřízení stroje
  • Stravenky za noční a víkendové směny

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat telefonem zobrazit tel. číslo nebo emailem e-mail přes odpovědní formulář!

  • Pohled
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. června
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • 25 560 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. ledna
  • Milovice, Nymburk
  • Skylux CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Tachov
  • PRESSOL Tschechien s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Smržovka
  • SIGI Aquatec s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Polná
  • TKZ Polná, spol. s r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 29 000 – 37 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. února
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • Modřice
  • KOVOLIT, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Smiřice
  • PHUC KHANH s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 9. ledna
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jihlava, Pelhřimov, Uhlířské Janovice, Kolín

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

administrativní AJ akce aktuální benefit benefity bonus bonusy Bor den doba email firma flexibilní fond hledám Hluk hodiny HR inovace IT kandidát kultura kurz kurzy metody mzdy nabídka nabídky náplň práce nástroje návod nové odměny odpovědnost péče péče o zaměstnance penzijní připojištění plat podpora pojištění postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní prostředí procesy prostředí příplatky připojištění příspěvek režim růst řízení Skuteč směny SOU společnost sport stravenky školení technologie telefon týden vedoucí víkend výroba zákoník zaměstnanců zdraví získání znalost administrativní pozice cafeterie centra díl dny doby dokument dovolené finanční inovativní jazyk kontakt kov náplň nástroj navíc obor obsluha odbor odborná osobnost penzijní PR pracovní doby proces produktový profesní profi program průmysl průmyslový příjemné příjemné pracovní prostředí přístup rámec roční rok stroj technické technický technolog večírek výběr výroby vyučení životní