Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Tescoma Kolín

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Kolíně. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je pouze pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?
obsluha zákazníků a pokladny
odborné poradenství při prodeji
nabídka zboží zákazníkům
doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
spolehlivost a pečlivost
min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
trestní bezúhonnost
výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co vám nabízíme?
smlouvu na hlavní pracovní poměr
práci na zkrácený úvazek
atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
stabilní výdělek
slevu na kvalitní zboží Tescoma
čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Kolín (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Futurum Kolín, Rorejcova 906, 280 02 Kolín IV)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek

  • Uhlířské Janovice
  • Junior market s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Nymburk
  • Hungaro Wine s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 12. dubna
  • Smiřice
  • PHUC KHANH s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 9. ledna
  • Třinec
  • GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Veverská Bítýška
  • Pěkný - Unimex s.r.o.
  • 20 600 Kč
  • Vratislávka
  • PLASTSERVIS-L, s.r.o.
  • od 20 000 Kč

OBI Česká republika s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Rex Concepts BK Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Miriam Procházková, INDEX NOSLUŠ s.r.o., PK ham spol. s r.o., Crocodille ČR, Junior market s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., Hungaro Wine s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Karma Český Brod a.s., TOPTRADE, spol. s r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Likvidátor / likvidátorka škod, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kolín, Celá ČR, Oseček, Poděbrady, Pečky, Žiželice, okres Kolín, Uhlířské Janovice, Sadská, Nymburk, Městec Králové, Český Brod, Starý Vestec

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

asistent Bor den hlavní hledám HR IT Kolín místo nabídka náplň práce OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení úvazek uživatelská znalost výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost centrum design dny družstvo informace kolektiv komunikační kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný schopnost schopnosti smluvní střední údržba uživatel vyučení vztah zákazník