Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Skladník O/Z (m/ž) - Brandýs n/L (34 100 Kč po 3 letech)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Zápy 260, Zápy, 250 61
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Skladník / Skladnice
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 31.100 – 34.100 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Náplň práce:

  • manipulace se skladovou technikou a vychystávání zboží na základě přijatých objednávek
  • práce v jednosměnném provozu s postupným nástupem na směnu (v odpoledních hodinách)
  • našim zaměstnancům důvěřujeme, práci proto budete vykonávat zcela samostatně

Co od Vás očekáváme:

  • ochota a pozitivní vztah k manuální práci
  • k práci přistupujete zodpovědně, se zájmem a s nasazením
  • těšíte se dobrému zdraví (vyšší fyzická náročnost, částečně práce v chladu)
  • časová flexibilita Vám nedělá problém

Co Vám můžeme nabídnout:

  • měsíční fixní mzdu navýšenou o příplatek 70 Kč/hod (v průměru 6 300 – 8 400 Kč měsíčně) dle reálně odpracovaných hodin v úseku ovoce/zelenina
  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 31 100 Kč + příplatek až 8 400 Kč = 39 500 Kč, po 1. roce 32 100 Kč + příplatek až 8 400 Kč = 40 500 Kč, po 2. roce 33 100 Kč + příplatek až 8 400 Kč = 41 500 Kč a po 3 letech 34 100 + příplatek až 8 400 Kč = 42 500 Kč)
  • příplatek 50 Kč/hod. ke mzdě za práci v úsecích ovoce/zelenina
  • motivační bonus až 12 000Kč/rok (dle výše úvazku)
  • výkonností odměnu
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ bonus Bor Brandýs český den energie EU HR IT Most možnost mzda mzdy na dobu neurčitou náplň práce nová penzijní připojištění plat pojištění postup práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatek připojištění příspěvek rozvoj růst sklad SOU společnost společnosti sport stravování tarif tarify technik volno výkon výše mzdy vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnáváme zaměstnavatel zdraví značka brand daně doby dovolené finanční kariérní měsíční motivační možnosti na dobu na pracovišti náplň obchod oblast oblasti odbor odborné penzijní pomoc PR problém prodej program rok systém školní trh v roce výkonnost výše vztah