Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Vedoucí směny (m/ž) - Jičín (mzda po 3 let 43 100 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Riegrova 1149, Jičín, 506 01
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.100 – 43.100 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Jsi komunikativní, aktivní a týmově založený hráč s tahem na branku? Dokážeš namotivovat a vést tým? V tom případě jsi narazil/a na správný inzerát. Tvým úkolem bude koordinovat tým na směně a zastávat provozní a manuální činnosti na prodejně. Pozice vedoucí směny ti zajistí dostatek pohybu i sociálního kontaktu jak s kolegy v týmu, tak se zákazníky. Pokud by tě taková práce bavila, neváhej a přihlas se na pozici vedoucí/ho směny společnosti Lidl. Zaručujeme ti rostoucí mzdu i rostoucí počet dní dovolené. Jsme stabilním zaměstnavatelem v ČR již více než 20 let.

Náplň práce:

  • samostatná organizace činnosti směny (koordinace 5 až 12členného týmu)
  • provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za ekonomické výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování
  • vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

Co od Vás očekáváme:

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění řešit i složité a nenadálé situace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 40 100 Kč, po 1. roce 41 100 Kč, po 2. roce 42 100 Kč a po 3 letech 43 100 Kč)
  • motivační bonus až 12 000 Kč/rok (dle výše úvazku)
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ bonus Bor činnost ČR den dění dodržování ekonom energie EU HR inzerát IT Jičín Most motivace možnost mzda mzdy na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost penzijní připojištění podpora pojištění postup pozice práce připojištění příspěvek růst směny SOU spokojenost společnost společnosti sport stabilní stravování tarif tarify vedení vedoucí víkend volno výsledky výše mzdy vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnavatel činnosti člen dané dovednost dovolené finanční firemní kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt koordinace kov motivační možnosti na dobu na pracovišti náplň odbor odborné organizace penzijní pomoc PR prodej program případ rok situace sociální spokojen systém školní tým úkol výše zákazník zkušenost