Volné místo ve firmě ROSTRA s.r.o.

Mechanik - Nástrojař

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Vizovice
Firma ROSTRA s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ROSTRA s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem tradice přesné strojírenské tradice ve Vizovicích. Hlavním cílem firmy je vyrábět složité lisovací nástroje, vstřikovací formy, sériově lisovat a roboticky svařovat dílčí součásti automobilů. Jsme otevřeni lidem, kteří chtějí být naší součástí a sdílet naše hodnoty. Každému dáváme možnost, podílet se na vytváření své úspěšné budoucnosti v naší firmě.

O nás

Chcete dostat příležitost uplatnit se ve výrobní společnosti a nebojíte se výzev?

ROSTRA - česká společnost, která se nebojí výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Naším segmentem je automobilový průmysl. Zákazník pro nás není jen číslo v obratu. Je to partner, kterému pomáháme vyrábět spolehlivé automobily. Tím se tak podílíme na bezpečnosti silničního provozu. Našim sloganem je "parts to perfection". A protože jsou naši zákazníci s námi spokojení, daří se nám. Nyní rozšiřujeme tým o pozici:

MECHANIK - NÁSTROJAŘ

  • Máte rád práci v podmínkách výrobní společnosti?
  • Nebojíte se přicházet s nápady?
  • Jste manuálně zručný?
  • Baví Vás stavba modelů?

Pokud ano, přihlaste se. Odpovíme každému a rádi Vás provedeme provozem.

Pracovní náplň:

  • práce v moderní nástrojárně s veškerým komfortem
  • montáž dílů dle výkresové dokumentace
  • ladění nástroje do finální podoby

Vaším výsledkem práce bude perfektně dokončený postupový a střižný nástroj.

Pozice je vhodná pro kandidáta, který touží po stabilním zaměstnání.

Co potřebujeme od Vás:

  • vzdělání v oboru strojírenství
  • nadšení pro technickou oblast
  • zručnost a především chuť do práce

Výhodou je předchozí zkušenost s montáží nástrojů.

Pokud si Vás vybereme, dostanete důvěru, podpoříme Vás ve všem potřebném. Dostanete možnost využít svých odborných znalostí a za dobře odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě oceníme – svých lidí si vážíme a umíme je ocenit.

Chcete se k nám přidat? Pokud ano, zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE