Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník v rodinné společnosti, nástup do kmene!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jihlava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč
Kontakt Aneta Novosádová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na dosavadní zkušenosti.
Pozice je přímo do kmenového stavu našeho klienta.
Budete součástí firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem.

Náplň práce:

  • obsluha Vysokozdvižného vozíku
  • chystání materiálu dle výrobní objednávky
  • balení a expedice výrobků dle dokumentace
  • provádění inventur
  • udržování FIFO systému
  • pravidelný úklid skladových prostor

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat na 3 směny
  • zkušenosti s pozicí skladníka
  • skutečný zájem pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • výdělek 25.000 Kč
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • bonus za doporučení pracovníka 20.000 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • kafeterie 300 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na pojištění - po půl roce
  • sick days – 2 dny
  • dovolená 20 dní
  • firemní akce

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE