Elektromechanik - Vamberk

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Vamberk
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 164 – 229 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?
Hledáme šikovného elektrikáře do mezinárodní společnosti ve Vamberku.
Jedná se o společnost, která se zabývá kovovýrobou.

Co Vás čeká?

  • Montáž, demontáž, opravy a servis koncových technických zařízení včetně jejich uvedení do provozu
  • Evidence technických dat a o průběhu provedených prací a výsledcích provedených kontrol.
  • 2-směnný provoz – pracovní pohotovost

Co od Vás požadujeme?

  • Střední odborné vzdělání v oboru elektro – stroje a zařízení
  • Schopnost čtení a orientace v elektro-dokumentaci
  • Zkušenost s řídicími systémy – výhodou
  • Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby
  • Identifikace poruch a jejich řešení, po elektrické i mechanické stránce
  • Instalace strojů a stroj. zařízení, uvádění strojů do provozu
  • Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Praxe na elektro-údržbě min. 3 roky

Co Vám nabízíme?

  • Pomoc při nástupu s veškerou administrativou
  • Stabilní práci a odpovídající ohodnocení
  • Přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Zaškolení a trvalé vzdělávání
  • Mzdu 164 – 229 Kč/hod

Místo výkonu práce – Vamberk.

V případě zájmu se na nás obraťte a rádi s Vámi probereme bližší informace k dané pracovní pozici.