Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce od nového roku ve výrobě klimatizací,počkáme si na Vás

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.300 – 25.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance na pozici operátor/ka výroby klimatizačních jednotek do aut. Práce je jednoduchá a zvládnou ji všichni.

Hledáme zaměstnance, kteří:

  • mají možnost pracovat v třísměnném provozu
  • jsou manuálně zruční

Náplň práce:

  • kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
  • montáž a kontrola kvality
  • kombinace různých pozic s různými pracovními úkony

Za Vaší práci Vás odměníme:

  • výdělkem až 25 500 Kč
  • zajištěným UBYTOVÁNÍM (poplatek 1 500 Kč – strhne se z výplaty, nemusíte platit předem)
  • dotovaným stravováním
  • zaškolením zdarma
  • TÝDENNÍMI zálohy
  • docházkovým BONUSEM
  • možností rychlého nástupu

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Velký Bor
  • Lenka Šímová
  • 32 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 7. března

ONTEX CZ s.r.o., Šmídl s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petr Novotný, FLEXIMA s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Praha, CAMPING CITY s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., HR Direct s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., PRAKTIK system s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., ADC LOG, s.r.o., Daslog s.r.o., ŠEBESTA VHS, v.o.s., ACL Anodizing s.r.o., Severočeské komunální služby s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o., Jan Melichar, Kokonínská zemědělská, a.s., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, ITLC s.r.o., RikyWay s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Liberecké strojírny s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., ČSAD Liberec, a.s., Progres Liberec s.r.o., STYLSTAV Liberec s.r.o., Pavel Dolejš, Ladislav Romof, Wassa logistic s.r.o., FROLÍK, s.r.o., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., BMT CZ s.r.o., DUMAB s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Cestářské práce s.r.o., 1.JHS s.r.o., AC obrábění s.r.o., SIZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Turnov, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Paceřice, Český Dub, Chrastava, Semily, Raspenava, Stráž pod Ralskem, Roztoky u Jilemnice, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pulečný, Smržovka, Jeřmanice, Šimonovice, Tanvald, Velké Hamry

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ auto automobil bonus den hledám IT kvality mobil možnost náplň práce nové operátor plat platy práce pracovní SOU stravování školení výplaty zdarma Zruč dar kontrola kov náplň osobní PR rok ruční trh tým výroby