- Zkrácený úvazek
Do rychle roustoucí společnosti Hello Innovation hledáme aktivního obchodní zástupce. Prostě už sami nestíháme.
Popis práce:
- Převzetí části stávajících klientů společnosti, zodpovědná péče o ně, rozvíjení spolupráce.
- Aktivní vyhledávání kontaktů a nových obchodních příležitostí.
- Prodej služeb B2B Hello Innovation u firemních zákazníků: mystery shopping, výzkumy trhu, eventy, teambuilding akce, školení, vzdělávání, personalistika (www.helloinnovation.cz)
Zodpovědnost za super kvalitní přípravu materiálů na schůzky, zjištění informací, pohled klienta a prezentace řešení. Proaktivní přístup k zákazníkům a vžití se do jejich role, budování přátelského vztahu se zákazníkem.
Delegování zjištěných informací a podkladů ke spolupráci s klientem na tým mystery shoppingu, eventy, školení, atd. Tým nastavuje a připravuje to, co obchodník zjistil/prodal.
Odměna:
- 18.000,– fixní plat OSVČ + % z dohodnutých akcí
- telefon, kancelář, vizitky, atd.
- aktivní podpora od vedení, pomoc s tvorbou nabídek, přípravou podkladů, spoluúčast na prvních schůzkách, atd
Požadavky:
- Výborné prodejní a vyjednávací a komunikační dovednosti
- Zkušenost s obchodem
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
- Výhodou znalost AJ min na úrovni domluvit se a vytvořit nabídku.
- Řidičský průkaz skupiny B
- Provedení a účast několika mystery návštěv = vím, co prodávám (zajistíme)
Místo a způsob výkonu práce:
Pozice 90% v terénu, pravidelné meetingy s vedením, reporty.
Oblast: Praha a ČR