- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Šmídl s.r.o. je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb. Na trhu působí již od roku 1990. Pobočky firmy se nacházejí ve čtyřech městech České republiky a celkem disponujeme vozovým parkem s 250 nákladními vozidly s průměrným stářím 2,5 roku.
Šmídl s.r.o. zaměstnává přes 464 pracovníků a ročně realizuje více než 39.000 přeprav. Firma je rozdělena na dvě divize – Transport a Industrial Logistics.
Chcete se těšit do práce? Přijďte mezi nás!
Jsme česká dopravně-logistická společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy včetně spedice a přijmeme spolehlivého a zodpovědného skladníka, který se bude podílet na úspěšném rozjezdu nového projektu!

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.