Práce: Čistá práce pro každého v Praze-až 34.000 Kč/m+bonusy #pJhkQ

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte práci v opravdu čistém prostředí? Chcete přispět k záchraně lidských životů?
  • Hledáme kolegy/yně pro jednu z nejvýznamnějších farmaceutických firem na světě. Práce je to velmi čistá, jednoduchá a velmi dobře finančně ohodnocená. K základní mzdě získáte také spoustu benefitů, a to buď finančních (čtvrtletní bonusy, provize z obratu, příplatky za noc, svátky, příspěvek na ubytování…) tak i dalších (např. Flexipassy, levné obědy, dovolená navíc + sick days…).
  • Pokud máte praxi ve výrobě a chcete získat stabilní zaměstnání, neváhejte nás kontaktovat.

Váše náplň práce bude:

  • obsluha výrobní nebo balíci linky
  • doplňování surovin a materiálu
  • evidence a kontrola hotových výrobků

Pracoviště: Praha 10

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na ubytování až 6.000 Kč
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • roční bonusové ohodnocení
  • po zkušební době Flexipass program až 10 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • až 5 dní sickdays
  • teplé stravování pouze za 30 – 40 Kč (výběr z 5 druhů jídel denně)
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30.000 Kč
  • péči kolegy po celou dobu zkušební doby
  • možnost dalšího kariérního postupu a souvisejícího nárůstu mzdy

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve směnném provozu ( jedná se o 3 směnný, nebo nepřetržitý provoz )
  • praxi ve výrobě
  • čistý trestní rejstřík
  • manuální zručnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

28.000 – 35.000 Kč

Toplist