Hledáme lidem práci Manpower

Pomocní ekonom - kontrolor

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme absolventa ekonomické školy popř. studenta VŠ na ekonomický úsek splečnosti. Pokud tě čísla baví a máš základy Aj, tak jsi náš člověk!

Popis pozice:

-příprava podkladů pro schválení grantu

-zpracování dodavatelských faktur

Profil kandidáta:

-počítačová gramotnost

-mírně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme:

-5 týdnů dovolené

-dotované závodní stravování

-věrnostní bonus

-příspěvek na dopravu

-příspěvek na penzijní připojištění

-smlouva na dobu určitou (1 rok)

  • Tábor
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. března
  • Veselí nad Lužnicí
  • Teufelberger spol. s r.o.
  • 31 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 22. března
  • Jihlava
  • Siwek Tomáš
Zveřejněno: 29. května
  • Olomouc
  • Skanska
Zveřejněno: 2. února
  • Jablonné nad Orlicí
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 15. září
  • Plzeň
  • Manpower
Zveřejněno: 2. září
  • Česká Třebová
  • Ekonom
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Letňany, Praha
  • Skanska
  • Strančice
  • Železáři
  • 19 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Strančice
  • Manipulanti
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Přerov
  • Ing. Markéta Neuwirtová
  • Mladá Boleslav
  • Manpower

ManpowerGroup s.r.o., PANDA EAST spol. s r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Šmídl s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Trenkwalder a.s., EFAFLEX - CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., DK OPEN, spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., RUMPOLD s.r.o., Pavel Dragoun, Friall s.r.o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., Kytler Jindřich s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, Bauer Technics s.r.o., Dana Nejdrová, Aladeron a.s., Služby města Bechyně, p.o., Pavel Červenka, VN-Family s.r.o., AGRA Březnice a.s., Maxík Market s.r.o., Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o., Miroslav Smrž, Tomáš Šerák, COMPAG VOTICE s.r.o., Bezemek transport s.r.o., Selekta Pacov, a.s., DAMVEL JH s.r.o., Agrodružstvo Žimutice, AGRICO Bohemia s.r.o., Jiří Šimánek a syn autodoprava s.r.o., JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., HEBÍK TRANSPORT s. r. o., RICHMONT - CZ a.s., Rumpold - T, s.r.o., Schmidt Cargo s.r.o., Dřevozpracující družstvo, Zemědělské družstvo Kovářov, Jindřich Brož

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Specialista / specialistka nákupu, Obsluha vysokozdvižných vozíků

Tábor, Celá ČR, Chotoviny, Malšice, Opařany, Veselí nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí, Chýnov, Stádlec, Dolní Hořice, Radenín, Bechyně, Sedlec-Prčice, Březnice, okres Tábor, Milevsko, Černovice, okres Pelhřimov, Chrášťany, okres České Budějovice, Bečice, okres České Budějovice, Jesenice, okres Příbram, Votice, Pacov, Žimutice, Salačova Lhota, Týn nad Vltavou, Hrejkovice, Lukavec, okres Pelhřimov, Kovářov, Těmice, okres Pelhřimov

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

absolvent AJ bonus den ekonom hledám IT kandidát kontrolor náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek smlouva stravování znalost dovolené na dobu na dobu určitou náplň penzijní počítač pomoc PR profi příprava rok student školy závod