- 42 000 – 45 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Amorino je světovou jedničkou v oblasti italské zmrzliny s 200 prodejnami ve více než 17 zemích. Přísady prochází striktním výběrem a recepty jsou opravdu jedinečné a připravené s ohledem na italskou tradici. Díky Amorino se snoubí chuť zmrzliny a výjimečný zážitek, po kterém prahnou všichni milovníci kvalitní ho zmrzlinového zážitku!
A to je naše vize: Proměnit obyčejnou návštěvu v neobyčejný zážitek!
Na kvalitě našich produktů a spokojenosti zákazníků stojí celý náš obchodní koncept. A jelikož otvíráme novou pobočku v samotném srdci Prahy, u „Kaprovky“ - hledáme v současné chvíli nové parťáky/nové parťačky, co se nebojí si vyhrnout rukáv a jít do toho s námi.
Tvým denním chlebem bude:

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.