Hledáme lidem práci Manpower

HR konzultant v centru Prahy

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste vyzrálá a samostatná osobnost se zájmem o personalistiku? Baví vás komunikace s lidmi, láká vás nábor, ale stejně tak máte cit pro pečlivost a organizaci? Vnímáte výzvy jako příležitosti, ne jako překážky? Pak možná hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • každodenní nábor zaměstnanců od inzerce, přes pohovory s kandidáty až po organizaci nástupů
  • aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook)
  • příprava pracovněprávních dokumentů, agenda pracovnělékařských prohlídek, kontrola docházek a další související administrativa
  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a kandidáty

Profil kandidáta:

  • uvítáme kandidáty, kteří již mají praxi na obdobné pozici, ale pokud máte zkušenosti s administrativní prací a opravdový zájem o personalistiku, rádi vás vše potřebné naučíme
  • jste komunikativní osobnost s empatickým přístupem k lidem, avšak se zdravou dávkou asertivity
  • zároveň máte vztah k administrativě, pečlivost vám není cizí a umíte si pohlídat důležité termíny
  • anglický jazyk vám není cizí, kdy pohovoru v angličtině se nezaleknete, jelikož jí budete používat na pravidelné bázi
  • máte chuť učit se novým věcem a rozšiřovat si obzory v HR, ať už jde o legislativu, moderní přístupy k recruitmentu nebo přizpůsobení se aktuálním trendům trhu
  • jste aktivní řidič, bez řidičského průkazu skupiny B se u nás opravdu neobejdete

Nabízíme:

  • fixní mzdu a bonusový systém
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • kanceláře v centru Prahy, flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova (po zaučení)
  • kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem
  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady
  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, ESG den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, zvýhodněný mobilní tarif aj.
  • spolupráci na plný úvazek (pracovní smlouva)

Zaujala vás tato pozice? Tak nám zašlete životopis a pár vět o tom, co se vám na pozici líbí. Těšíme se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Trainee program – první práce pro absolventy

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

administrativa administrativní agenda AJ aktuální benefit bonus Bor data den domov důležité Facebook flexibilní hledám HR HR konzultant interní inzerát inzeráty inzerce IT kancelář kandidát kariérní růst komunikace konzultant kurz kurzy LinkedIn místa mobil mobilní tarif Most možnost nábor NDA pečlivost pohovor postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa pracovní smlouva příspěvek RECRU růst sick day smlouva SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif týden týden dovolené navíc uchazeč úvazek vyšší vzdělávání zaměstnanců zkušenosti životopis anglický anglický jazyk dokument dovolené jazyk kariérní kontrola kov lékař lékařský list mentor mobilní navíc osobnost pohovory PR pracovněprávní právní profi přátelské překážky příležitost příležitosti případ příprava přístup řidič sociální systém termín trend trh tým volná pracovní místa vztah z domova zájem zkušenost