Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Technik v telekomunikacích

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 34.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Firma LYGRE, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Po celou dobu své činnosti se věnuje problematice televizního a satelitního příjmu na všech úrovních a výstavbě optických sítí. Dále provádíme výkopové práce a pokládku pro kabelové operátory. Jsme subdodavatelé montážních a instalačních prací na sítích TKR společnosti Vodafone, systémech SDH, FDDH, FTTH a na metalických a optických sítích na celém území České republiky

Náplň práce:

• Montážní a servisní práce na kabelových sítích.
• Konfigurace, instalace a servis koncových ICT zařízení.
• Odborná práce na optických, metalických a bezdrátových systémech v telekomunikacích.
• Občasné výjezdy v regionu / ČR.

Co od Vás očekáváme:

• Elektro, popř. technické vzdělání (telekomunikační/spojovací technika, mechanika/elektronika).
• Zájem o telekomunikace, ochota učit se novým dovednostem ve vyvíjejícím se oboru.
• Minimálně běžná znalost práce na PC (web/mail/office).
• Flexibilita, manuální zručnost, zodpovědnost.
• Aktivní řidič sk. B.

Výhodou bude:

• vyhláška č. 50/78 Sb. (§ 5)

Co Vám můžeme nabídnout:

• Zázemí zavedené ryze české společnosti s dlouholetou tradicí.
• Různorodou a pestrou práci v terénu.
• Dobrý kolektiv techniků.
• Prémie za dobře odvedenou práci, příplatky.
• Mobilní telefon k soukromému užívání.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 roce zapracování).
• Mzdové rozpětí: od 25 do 35 tis.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chvalšiny
  • Attavena, o.p.s.
  • 12 000 – 13 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 8. prosince

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Trainee program – první práce pro absolventy

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Bor činnost ČR den elektro EU firma IT komunikace mobil na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost Office operátor OZP plat práce pracovní pracovní poměr příplatky řízení SOU společnost společnosti technik telefon televizní Vodafone výjezd výjezdy vzdělání znalost Zruč české činnosti dovednost elektronika instalace kolektiv komunikační mobilní mzdové na dobu náplň obor odbor odborná PC poměr PR prémie region řidič servis stav systém technické technika v roce zájem