Hledáme lidem práci Manpower

Servisní Technik – oblast telekomunikací

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

lokalita: Ostrava

Popis pozice:

  • Instalační práce na telekomunikačních sítích (fixních i mobilních)
  • Odstraňování vzniklých poruch – akutní i plánované opravy
  • Instalace, konfigurace a servis IP technologie
  • Administrativní činnost – správa interní databáze a dopsání záznamu z terénu

Profil kandidáta:

  • SOU/SŠ vzdělání elektro (slaboproud, telekomunikace)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Vyhl. 50 § 6 nutností
  • Ochota práce ve výškách a také v externích klimatických podmínkách

Nabízíme:

Náš nový kolega v týmu by měl být samostatný, flexibilní, práce by jej měla bavit. Uvítáme časovou flexibilitu.
Manuální zručnost a technický backgroud je pro nás na této pozici samozřejmostí.

Co můžeme nabídnout my Vám:

  • Zázemí stabilní společnosti (mezinárodní zaměstnavatel)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Benefity – stravenky, možnost sick days
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro Vaší rodinu
  • Služební auto, které lze využívat i pro soukromé účely

  • Hradec Králové
  • Jana Pinkasová
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. října
  • Brno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

administrativní administrativní činnost auto benefit benefity činnost data elektro flexibilní interní IT kandidát kolega komunikace Luže mezinárodní mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce Office Ostrava plán pozice práce pracovní práva sick day služební služební auto SOU společnost společnosti správa stabilní stravenky tarif technik technologie uživatelská znalost vzdělání zaměstnavatel znalost Zruč databáze externí instalace komunikační lokalita mobilní náplň národní oblast opravy PC PR profi servis technický technolog tým uživatel záznam