- 55 000 – 70 001 Kč
- Plný úvazek
Chcete nastartovat kariéru ve stavebnictví nebo posunout své zkušenosti o krok dál? Do týmu našeho klienta hledáme nového kolegu, který se ujme řízení stavebních projektů v oblasti monolitických konstrukcí. Nabízíme stabilní zázemí mezinárodní společnosti, možnost odborného růstu a širokou škálu benefitů. Pokud vás láká pestrá práce na zajímavých projektech a chcete být součástí silné firmy, pošlete nám své CV!
Řízení realizace zakázek v souladu s projektovou dokumentací, časovými plány a technologickými postupy
Organizace a řízení práce podřízených zaměstnanců a dodavatelů
Dodržování norem, pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce
SŠ/VŠ stavebního směru
Dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
Jste spolehlivý/á
Máte chuť pracovat a učit se novým věcem
Umíte pracovat v MS Office a Autocad (nebo v podobném programu)
Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
Denní příspěvek na stravné ve výši 110 Kč za odpracovanou směnu
Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.500 Kč
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
Zaměstnanecký akciový program
Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů
Pozice je vhodná pro absolventy

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

Vybrat si dobře firmu, ve které budete pracovat, neznamená jen brát super výplatu. Zvlášť pokud jde o práci rukama, kde jde často i o zdraví a čas pro sebe a rodinu. Dobrý zaměstnavatel také otevřeně komunikuje, nabízí jistoty a je předvídatelný. Už při prvním kontaktu tak můžeme poznat, jestli něco nehraje.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.