PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (50-60.000 Kč)

Hradec Králové
50.000 – 60.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Advantage Consulting, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Řidičské oprávnění

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte SŠ/VŠ stavební a zkušenost jako Přípravář pozemních staveb? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám jet se občas podívat na stavbu?

Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (50-60.000 Kč)

Náplň práce:

* Příprava podkladů pro realizaci staveb
* Technická a ekonomická příprava staveb
* Jednání s dodavateli a subdodavateli
* Občasné ježdění na stavby

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ stavební
* Zkušenost na obdobné pozici
* Řidičský průkaz sk. B
* Znalost programu Kros výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* 4 týdny dovolené
* Pružnou pracovní dobu
* Možnost občasného home office
* Plně hrazené firemní pobyty
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Přátelské prostředí
* Telefon

* Nástup možný IHNED nebo dle domluvy
* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

NOWASTAV akciová společnost | NOWASTAV akciová společnost | Celá ČR Celá ČR
  • 65 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
LUNASTAV CZ s.r.o. | LUNASTAV CZ s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 35 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
S T A K O společnost s ručením omezeným | S T A K O společnost s… | Slezské Předměstí, Hradec Králové Slezské Předměstí, Hradec…
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
Věra Pietrasová | Věra Pietrasová | Ostrava Ostrava
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. září
PROMONT Uherské Hradiště s.r.o. | PROMONT Uherské Hradiště s.r… | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
Zdeňka Hofmannová | Zdeňka Hofmannová | Kněžmost Kněžmost
  • 33 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 7. listopadu
ALPER a.s. | ALPER a.s. | Prostějov, centrum Prostějov, centrum
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 31. října
PROMONT Uherské Hradiště s.r.o. | PROMONT Uherské Hradiště s.r… | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
PROMONT Uherské Hradiště s.r.o. | PROMONT Uherské Hradiště s.r… | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
Šroubárna Kyjov, spol. s r.o. | Šroubárna Kyjov, spol. s r.o. | Kyjov, Hodonín Kyjov, Hodonín
  • 33 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. listopadu
SNĚŽNÍK , a.s. | SNĚŽNÍK , a.s. | Dolní Morava Dolní Morava
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
OBB stavební materiály, spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., Zakládání staveb,a.s., ManpowerGroup s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., NOWASTAV akciová společnost, ZIPP Brno s.r.o., LUNASTAV CZ s.r.o., Dveře Valný s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Czech Smart Way s.r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, MPO montage s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Jeřábník / Jeřábnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Architekt / Architektka, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice, Specialista / specialistka v energetice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Konzultant / Konzultantka v technických oborech

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pouchov, Hradec Králové, Hradec Králové, Celá ČR, Předměřice nad Labem, Slezské Předměstí, Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

na dobu neurčitou zkušenost