Hledáme lidem práci Manpower

Associate Professional HR: Total Rewards

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Our client is at solid and well-established multinational company which provide end-to-end IT services worldwide for both private and public sector.

Assists in human resources projects in support of specialized function of Europe Total Rewards Support – Compensation & Benefits

Popis pozice:

•Provides service delivery and support in absence management, benefits administration and organization development

•Assists in the implementation of human resources policies

•Prepares reports in conformance with legislated requirements or organizational needs to provide appropriate parties

•Counsels employees on company Human Resources plans

•Processes necessary paperwork for employees on family leaves to ensure timely and accurate coverages and cancellations.

•Enters and maintains employee information in HRIS systems to ensure that employee documentation is current.

•Researches and consolidates information required for analysis of human resources operations and prepares special projects as assigned.

Profil kandidáta:

  • Bachelor's degree in business administration, human resources or related field preferred
  • Advanced level of English
  • Good/advanced level of MS Office (mainly Excel)
  • Experience working with human resources information systems (HRIS)
  • Analytical and problem-solving skills
  • Good personal computer and business solutions software skills
  • Ability to work in a team environment

Nabízíme:

  • Flexible time schedule and home office possibilities
  • 25 days holidays
  • Company Laptop
  • Meal Voucher and Cafeteria Benefit
  • Sport, Travel, Leisure, Training Benefits, Multisport Card

  • Praha
  • Bc. Blanka Březinová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
Nutně vás hledají
  • Braník, Praha
  • K2 moto s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Odunec
  • VTP Kočí s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
  • Třebíč
  • COOP družstvo HB
  • od 18 000 Kč
  • Rychnov u Jablonce nad Nisou
  • ANTIKHAUS, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Domažlice
  • KARPEM a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Kopřivnice
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Kaplice
  • Ipema spol. s r.o.
  • Stráž nad Ohří
  • HABEZ s.r.o.
  • od 16 100 Kč

Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., Lagerris a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Crocogarden z.s., Talentinno s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Osobní trenér / trenérka, Trenér / Trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Libuš, Praha 4 - Krč, Praha 7 - Holešovice, Praha 1 - Staré Město

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

absence benefit business EU home office HR HRIS Human Resources Information System IT kandidát management náplň práce Office pec policie pozice práce software SOU sport system computer employee human resource human resources náplň PR proces profi report