Hledáme lidem práci Manpower

Adient Mladá Boleslav - montážní dělník s UBYTOVÁNÍM ZDARMA!

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš se podílet na výrobě automobilových sedadel?
Pro našeho klienta v oblasti montáže automobilových sedadel hledáme vhodné kandidáty na pozici operátora výroby.

Popis pozice:

• zajímavá práce u prestižního zaměstnavatele

• práce ve směnném provozu

• odpovídající finanční ohodnocení a řada zaměstnaneckých benefitů

Profil kandidáta:

• ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

• pečlivost, pozornost

• manuální zručnost

Nabízíme:

• místo výkonu práce - Mladá Boleslav

• mzda až 29 000 Kč

• osobní ohodnocení 18 %

• příplatky za přesčasy,svátky

• příplatky za noční a odpolední směny (30 Kč za noční směnu a 10 Kč za odpolední)

• bonus za přítomnost 1200 Kč

• stravenky v hodnotě 100 Kč

• příspěvek za doporučení zaměstnance 15 000 Kč

• ubytování zdarma!

  • Nový Jičín
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. ledna
  • Kopřivnice
  • Manpower

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Nymburk

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ auto automobil benefit Boleslav bonus dělník hledám hodnocení IT kandidát místo Mladá Boleslav mobil mzda náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat pozice práce přesčas přesčasy příplatky příspěvek směny stravenky ubytování vhodné výkon zaměstnanec zaměstnavatel zdarma Zruč dar díl finanční místo výkonu práce náplň oblast oblasti osobní PR profi svátky výroby zaměstnanecký