Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Financí

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s účetnictvím a zároveň i s vedením týmu? Jako vedoucí v rámci účetního týmu už jste pracoval/a? Domluvíte se bez problému anglicky a práce v mezinárodní společnosti Vás zajímá? Tak nám o sobě dejte vědět a získejte lepší práci.

Popis pozice:

Jako finanční supervizor budete:

-Zabývat se interním účetnictvím ve výrobní firmě.

-Vést, koordinovat a kontrolovat účetní tým.

-Pravidelně reportovat vedoucímu závodu a finančnímu řediteli.

-Spolupracovat na řízení a sledování nákladů a efektivity.

-Spolupracovat s dodavateli, auditory, daňovými a finančními konzultanty.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte několik let praxe v účetním oddělení (rozumíte obecně platným účetním zásadám).

-Máte praxi jako vedoucí/Team Leader/supervizor.

-Ovládáte některý z ERP systému (ideálně Microsoft AX).

-Domluvíte se bez problému anglicky.

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?

-Dobrý tým a příjemné pracovní prostředí

-Zajímavou mzdu

-Stravenky

-Týden dovolené navíc

  • Brno
  • SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. srpna
  • Vsetín
  • Kayaku Safety Systems Europe a.s.
  • 31 500 – 36 500 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Modřice
  • Inventec (Czech), s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Karlín, Praha
  • Klikpojisteni.cz, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 7. července
  • Odunec
  • VTP Kočí s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Třebíč
  • COOP družstvo HB
  • od 18 000 Kč
  • Rychnov u Jablonce nad Nisou
  • ANTIKHAUS, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Domažlice
  • KARPEM a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Kopřivnice
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Kaplice
  • Ipema spol. s r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ anglicky audit auditor daň den interní IT kandidát konzultant mezinárodní Microsoft náplň práce plat pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí ředitel řízení sledování společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc účetní vedení vedoucí zkušenosti daňový dovolené finanční náklad náplň národní navíc oddělení PR problém profi příjemné příjemné pracovní prostředí report stav systém tým účetnictví výrobní závod zkušenost