Hledáme lidem práci Manpower

Přípravář junior – skvělá šance pro absolventy

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Česká stavební a obchodní společnost s rodinnou atmosférou přijme do svého týmu posilu na pozici Přípraváře. Pokud jsi absolventem a chceš se v tomto oboru dále profesně rozvíjet, tak hledá právě Tebe!

Popis pozice:

Jaká bude náplň práce?

  • Analýza projektové dokumentace
  • Poptávání a následný výběr vhodných subdodavatelů
  • Příprava a komplementace smluvní dokumentace s dodavateli
  • Příprava cenových rozpočtů staveb
  • Příprava HMG projektů

Profil kandidáta:

Jaké jsou požadavky?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemních staveb
  • ŘP. Skupiny B – občas bude potřeba vycestovat na stavbu
  • Znalost práce v CADsystémech – běžná uživatelská znalost stačí
  • Znalost systémů BUILDpower a MS Project výhodou
  • Komunikace, organizační schopnosti, spolehlivost, proaktivní přístup

Nabízíme:

Jaká bude odměna?

  • Bonusová složka mzdy dle výsledku projektů
  • Mobilní telefon, notebook a služební vozidlo – vše co je k práci potřeba
  • Práce pod vedením zkušeného mentora
  • Vzdělávací kurzy, školení a semináře
  • Práce na plný úvazek v mladé rozvíjející se firmě
  • Nástup možný ihned
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podpora celého týmu, rodinná přátelská atmosféra
  • Žádné plané sliby, jakmile se zapracuješ, tak se s Tebou probere, jaké benefity upřednostníš

  • Brno
  • Cross buildings s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 17. dubna
Nutně vás hledají
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Broker Consulting, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Modřice
  • GARCON s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Modřice
Zveřejněno: 18. ledna
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • Město Šlapanice
  • 25 280 – 37 170 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Popůvky, Brno-venkov
  • ATLEAF s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Praha
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 10. února
  • Praha
Zveřejněno: 9. března
  • Praha
Zveřejněno: 2. března
  • Michle, Praha
  • Kyje, Praha

Cross buildings s.r.o., Building Exterior Service CZ, s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., A B H Design, s.r.o., energo synergy group s.r.o., PMK.CZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., RS Premiere s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Horavia s.r.o., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Broker Consulting, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SIaP Speciální izolace a povrchy, s.r.o., GARCON s.r.o., VIVO CONNECTION, spol. s r.o., DENI-STAV s.r.o., Město Šlapanice, Bohumír Haut, ATLEAF s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Architekt / Architektka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Ekolog / Ekoložka, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Želešice, Popůvky, okres Brno-venkov

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

absolvent analýza benefit benefity bonus Bor den doba dokumentace flexibilní IT kandidát komunikace kurz kurzy Luže mobil mzdy náplň práce obchodní OZP podpora pozice požadavky práce pracovní pracovní doba seminář služební SOU společnost školení telefon úvazek uživatelská znalost vedení vhodný vzdělání vzdělávací kurzy znalost atmosféra CAD dokument mentor mobilní náplň obchod obor odměna organizační schopnost organizační schopnosti PR profi projekt projektové přátelská příprava přístup schopnost schopnosti smluvní stav stavební systém tým uživatel výběr vzdělávací kurz