Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - ubytování ZDARMA

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš práci, která tě bude bavit, ale zároveň tě trápí ubytování? Tak už neváhej a přidej se k do našeho týmu operátoru, kde ti vyřešíme oba problémy :)

Popis pozice:

Tvou náplní práce bude montáž předních a zadních světlometů pro auta

Profil kandidáta:

- min. 18 let

- manuální zručnost

- ochota pracovat na směnu

Nabízíme:

- dlouhodobou práci s nástupem co nejdříve

- plat 122 Kč/hod + spoustu bonusů

- závodní kantýnu s dotovaným stravováním

- ubytování kousek od firmy zcela ZDARMA

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Rožnov pod Radhoštěm
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • Ulč Daniel
Zveřejněno: 10. února

DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., JPF Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., STAVOŠI s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Sedlnice, Kopřivnice, Příbor, Mošnov, Valašské Meziříčí, Bělotín, Odry, Studénka, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Rožnov pod Radhoštěm

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

auta bonus IT kandidát Lom náplň práce operátor plat pozice práce stravování Týn ubytování zdarma Zruč dar firmy náplň operátor výroby PR problém profi světlo tým výroby závod