Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE – možnost 20-40 hod/týd

Lokalita Praha
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočky v Praze hledáme nového kolegu / novou kolegyni s možností zkráceného úvazku.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě – pobočce a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti za podpory obchodního manažera – nabídka a prodej pojištění, tvorba vlastního portfolia klientů.
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a smysluplnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost(následné provize).
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Prima pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete naslouchat, argumentovat a hledat řešení.
  • Máte min. SŠ vzdělání ukončené maturitou.

Jaké peníze si vydělám?
Nabízíme fixní finanční podporu, odměny za odvedenou práci a provize.

Na začátku si naši pracovníci vydělají minimálně 30 tis. Po zapracování si vydělají mezi 35 – 50 tis. a ti nejlepší přes 100 tis. měsíčně.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Pobočky:

  • Říčany, Komenského náměstí 1910
  • Praha 5, Karla Engliše 3211
  • Praha 4, Antala Staška 2027
  • Praha 1, Vodičkova 710/31
  • Praha 9 – Libeň, Ocelářská 2457/7
  • Praha 10, Vinohradská 3216/163
  • Praha 2, Sázavská 4
  • Benešov, Tyršova 2071

  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají

Floristka/květinářka

  • Žižkov, Praha
  • Iva Stöhrová
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro rodiče

CONTROLLER (m/ž/d)

  • Libeň, Praha
  • Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Karlín, Praha
  • ERV Evropská pojišťovna, a. s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Vodňany
  • AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o.
Zveřejněno: 28. května

Coweo Technologies s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., A7B Bohemia a.s., PRO SECURITY SE, Marks and Spencer Czech Republic, a.s., Iva Stöhrová, Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., LKQ CZ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., O2 Czech Republic a.s., D-Eco Friendly Company s.r.o., EVROPA realitní kancelář, CIAIS Retail, s.r.o., Česká pošta, s.p., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JLV, a.s., Talentinno s.r.o., K2 moto s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ForCamping s.r.o., XXXLutz, Věra Pietrasová, LPP Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., open recruitment s.r.o., CALPRA s.r.o., Vyšší odborná škola publicistiky, Lagardere Travel Retail, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Renata Haberzettlová, IZOMAT stavebniny s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Wittchen s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Etimos Human s.r.o., Mardorm Consult s.r.o., eobuv.cz, SIRIUS FINANCE, a. s., ALPHA FLIGHT a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., CONFIDENCE MEDIA, s.r.o., FLEKSI prostor, a.s., Hotel Prokop Square, AUTO1 Czechia s.r.o., ERV Evropská pojišťovna, a. s., Gastro Group Service s.r.o., Jiří Langer, OXALIS Retail s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Fotograf / Fotografka, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / Kontrolorka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice prádelny, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 3 - Žižkov, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Smíchov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Letňany, Praha 8 - Karlín, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Lipence, Praha 8 - Kobylisy, Praha 4 - Krč, Praha 5 - Zbraslav, Praha 8 - Střížkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Nusle, Praha 7 - Holešovice, Praha 5 - Radotín, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Modřany, Praha 5 - Třebonice

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ aktuální Benešov budoucnost ČR den flexibilní hledám hledat HR IT manažer možnost nabídka náplň práce NDA nové obchodní odměny peníze pobočky pohovor pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovníci Praha prostředí rozvoj růst Říčany společnost společnosti strukturovaný životopis vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní podpory PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tvorba tým výše zkušenost