PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Dačice– 20h týdně

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Dačice
Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pobočku v Dačicích hledáme na zkrácený úvazek (20h týdně) kolegu.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti

Jaké peníze si vydělám?

Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60tis. Minimálně však 25 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání

Místo pracoviště
Palackého nám. 62, Dačice 38001

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Toplist