Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Dačice – 20h týdně

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Dačice
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Dačicích a nebo v Jindřichově Hradci hledáme kolegu či kolegyni na zkrácený úvazek (20h týdně).

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vyděláte?

  • Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60tis. Minimálně však 25 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • FARLAST Services s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Cizkrajov
  • CIZ - AGRO, a.s.
  • 30 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Cizkrajov
  • 33 000 – 43 000 Kč
  • L.M.electric s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • FINALL - Holding s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Pelhřimov
  • GOLD SERVICE, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Hrotovice
  • V-STAV A, spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Halámky
  • L&M Halámky a.s.
  • od 34 500 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Třeboň
  • Bohemia Regent spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Stráž nad Nisou
  • REGULUS Production s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. června

AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, ProfesKontakt, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., FARLAST Services s.r.o., O2 Czech Republic a.s., 100% REWORK s.r.o., Ráj dřeva Třebíč s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., SMS finance, a.s., Ing. Bronislav Vala, Česká pošta, s.p., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., KARO - Leather Company s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Česká spořitelna, a.s., TeamPrevent-Santé, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Delirest services s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CIZ - AGRO, a.s., Janštejn Glass Group s.r.o., AG servis - zemědělská technika s.r.o., Strojírny Podzimek, s.r.o., S E T O R A , spol. s r.o., Pekařství Kapinus, s.r.o., JHComp s.r.o., Daně Máca s.r.o., L.M.electric s.r.o., RAPOL s.r.o., FINALL - Holding s.r.o., ÖKOLOGISCHE KAUTSCHUK TECHNOLOGIE s.r.o., sfd-stavby s.r.o., Kraj Vysočina, Bytservis, spol. s r. o., SFORP s.r.o., VYZNAč, s.r.o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ŠUDOMA s.r.o., Sport Ticket Travel s.r.o., Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o., GOLD SERVICE, s.r.o., V-STAV A, spol. s r.o., L&M Halámky a.s., Město Suchdol nad Lužnicí, AUTOCAMP WILSONKA s.r.o., Kinshofer CZ s.r.o., PRETOL s. r. o., Bohemia Regent spol. s r.o., RADOSTA CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Vedoucí skladu

Celá ČR, Želetava, Moravské Budějovice, Jindřichův Hradec, Nová Ves, okres Třebíč, Třebíč, Boršov, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Pelhřimov, Suchdol nad Lužnicí, Třeboň, Cizkrajov, Horní Dubenky, Třešť, Počátky, Hostim, Kožichovice, Stráž nad Nežárkou, Hrotovice, Halámky, Hartvíkovice, České Velenice, Vystrkov

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

AJ aktuální budoucnost ČR Dačice flexibilní hledám hledat home office HR IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA obchodní Office péče peníze pobočka pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis úvazek vzdělání vzdělávání zkrácený úvazek zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost