Samostatná účetní

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Mzda 25.000 – 40.000 Kč
Kontakt Alexandra Hulíková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Pro významnou českou výrobní firmu hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Samostatná účetní. Hledáme člověka, který se nebojí zodpovědnosti a hledá samostatnou, kreativní práci.
  • Na této pozici budete zodpovědní za kompletní vedení a zpracování účetnictví firmy.

  • Vedení a zpracování účetnictví firmy od prvotních dokladů až po DPH, daně
  • Zodpovědnost za přípravu a kompletaci měsíční a roční uzávěrky
  • Zpracování ekonomických analýz hospodářské činnosti v návaznosti na požadavky vedení

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Moderní prostředí dynamické firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • Vysokoškolské ekonomického směru
  • Zkušenosti s vedením účetnictví výrobní firmy min. 2 roky
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Pečlivost, učenlivost a smysl pro detail, samostatnost
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni výhodou
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist