PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Strakonice/Příbram - 20h týdně

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Strakonice
Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pobočku v Příbrami nebo ve Strakonicích hledáme na zkrácený úvazek (20h týdně) kolegu.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti

Jaké peníze si vydělám?
Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60tis. Minimálně však 25 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Toplist