Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

DŮLEŽITÝ/Á PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Písek - 20h týdně

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Písek
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Písku hledáme na zkrácený úvazek (20h týdně) kolegu.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti

Jaké peníze si vydělám?

  • Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60tis. Minimálně však 25 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání s maturitou

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Záhoří, Písek
  • Základní škola a Mateřská škola Záhoří
  • 21 710 – 31 820 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Dobev
  • AUTO KÁPL s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Strakonice
  • ČSAD STTRANS a.s.
  • od 39 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Městský ústav sociálních služeb…
  • 24 100 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • PM Kutláková Strakonice s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • BNK, akciová společnost
  • 26 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Nišovice
  • Šumava, a.s.
  • 30 000 – 42 000 Kč
  • Hradec Králové
  • STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Zveřejněno: 14. února
  • Prosek, Praha
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Brno
  • Šmeral Brno a.s.
  • Brno
  • 160 – 200 Kč

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, VAŠE SLUNCE a.s., EVROPA realitní kancelář, HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Asper Ut s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., Město Písek, Zdeňka Vorlová, Yachtcentrum & team s.r.o., Základní škola a Mateřská škola Záhoří, AUTO KÁPL s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., KTC INTERNATIONAL s.r.o., Prozeleň s.r.o., DEUTRONIC ČR s.r.o., ČSAD STTRANS a.s., Městský ústav sociálních služeb Strakonice, PM Kutláková Strakonice s.r.o., BNK, akciová společnost, PORSL s.r.o., RICHMONT - CZ a.s., Město Týn nad Vltavou, JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., Farma Kozák s.r.o., Blatenská ryba, spol. s r.o., Město Volyně, Šumava, a.s., Dětská psychiatrická nemocnice Opařany, KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o., Město Netolice, Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dozorčí / dozorkyně dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Operátor / operátorka expedice, Speditér / Speditérka, Technik / technička dopravy, Vedoucí silniční dopravy, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Realitní makléř / makléřka, Odborný pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Písek, Strakonice, Milevsko, Blatná, Bechyně, Opařany, Záhoří, okres Písek, Dobev, Drhovle, Oslov, Protivín, Číčenice, Rakovice, Týn nad Vltavou, Volyně, Nišovice, Netolice, Bukovany, okres Příbram

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Trainee program – první práce pro absolventy

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ aktuální budoucnost ČR flexibilní hledám hledat home office IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA obchodní Office péče peníze Písek pobočka pohovor pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis úvazek vzdělání vzdělávání zkrácený úvazek zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost