Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE - Domažlice

Lokalita Domažlice
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty skupiny ČSOB (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvorba vlastního portfolia klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat, naslouchat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání ukončené maturitou

Místo pracoviště: Kostelní 173, 344 01 Domažlice-Město, Česká republika

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Staňkov, Domažlice
  • Nhi Hoang Kim
  • 60 530 – 62 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Klatovy
  • Šot Consult s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Klatovy
  • Edolo Consult s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Dolní Bojanovice
  • Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. června
  • Uhříněves, Praha
  • SOVER, spol. s r.o.
  • 28 500 – 30 870 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Kasejovice
  • INTERIORS manufacture&design a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Otovice, Karlovy Vary
  • TRUTESPOL s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Tomáš Mareček
  • od 26 000 Kč
  • Smart Union s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Světlá nad Sázavou
  • UNIVERZÁL BOHEMIA s.r.o.
  • 17 800 – 20 000 Kč
  • Studenec, Semily
  • FAIGL s. r. o.
  • 22 000 – 28 000 Kč

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Partners Financial Services, a.s., EVROPA realitní kancelář, Mobile World s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Daimler Buses Česká republika s.r.o., Česká spořitelna, a.s., IMPORTO Drive s.r.o., jsme.cool, s. r. o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ROC - Galvanik s.r.o., AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s., LINTECH, spol. s r.o., Nhi Hoang Kim, Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, LS stavby s.r.o., Agrospolečnost Koryta s.r.o., Šot Consult s.r.o., Edolo Consult s.r.o., BLOHMANN spol. s r.o., VAK SERVIS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Domažlice, Staňkov, okres Domažlice, Holýšov, Klatovy, Stod, Nýrsko, Bezděkov, okres Klatovy

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ aktuální budoucnost ČR Domažlice flexibilní hledat home office IT kancelář manažer město místo možnost nabídka náplň práce NDA obchodní Office péče pobočka pohovor pojištění požadavky práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dar doma finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí republika řešení schůzky standard systém tvorba tým výše zkušenost