Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Jindřichův Hradec – možno 20h/týd.

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Jindřichově Hradci hledáme na zkrácený úvazek (20h týdně) kolegu.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti

Jaké peníze si vydělám?

Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60tis. Minimálně však 25 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Máte min. SŠ vzdělání

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Místo pracoviště
Klášterská 128 , Jindřichův Hradce 37701

  • Třeboň
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 25. března
  • Mariánské Lázně
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, FOPO II., s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Teufelberger spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., YPSILON Prague s.r.o., RAPOL s.r.o., FINALL - Holding s.r.o., L.M.electric s.r.o., Daně Máca s.r.o., Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688, QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o., MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., Město Suchdol nad Lužnicí, V+J OBUV, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Prodejce / prodejkyně vozů, Specialista / specialistka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu

Celá ČR, Jindřichův Hradec, Veselí nad Lužnicí, Třeboň, Soběslav, Suchdol nad Lužnicí, Štěpánovice, okres České Budějovice

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ aktuální budoucnost ČR flexibilní hledám hledat home office HR Hradec IT Jindřichův Hradec kancelář manažer místo možnost nabídka náplň práce NDA obchodní Office péče peníze pobočka pohovor pojištění požadavky práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis úvazek vzdělání vzdělávání zkrácený úvazek zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost