Specialista logistiky s maďarštinou

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro naši pražskou pobočku mezinárodní logistické společnosti, která zajišťuje logistické služby, dopravní management, poradenství v oblasti supply chain a daňovou a celní správu, hledáme nadšeného SPECIALISTU LOGISTIKY.

Popis pozice:

Jaká je náplň práce:

- zaznamenávání všech nezbytných informací a dokumentací (dokument o původu, celní faktury, osvědčení o pojištění, náklady spojené s dodávkami) souvisejících s nadcházejícími a probíhajícími dodávkami
- hledání optimálního způsobu přepravy a trasová koordinace
- užívání OTM, případně jiných logistických softwarů
- sledování a vyřizování zásilek v souladu s právními předpisy (včetně OOG a Hazmat)
- zaznamenávání nákladů spojených s dodávkami a aktivní vyhledávání příležitostí k jejich snížení
- poskytování poradenství v oblasti logistiky a supply chain
- neustálá komunikace s dopravci, odesílateli, příjemci, klienty a interní komunikace v týmu
- aktivní účast na týmových schůzkách, konferenčních hovorech a denních hovorech o řízení projektů s týmem i s klientem

Profil kandidáta:

Jak si vás představujeme:

- máte bakalářský titul - ideálně z oblasti dopravy/logistiky
- zájem o oblast mezinárodní dopravní přepravy - zkušenost v oblasti mezinárodní dopravy bude zhodnocena jako velké plus
- pokročilá znalost MAĎARSKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka je podmínkou
- schopnost multitaskingu a prioritizace
- výborné komunikační, organizační a plánovací schopnosti
- ochota řešit nestandartní situace v případě jejich naskytnutí

Nabízíme:

Co vám oplátkou nabídneme my:

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na cestování (1800 CZK měsíčně)
- plně hrazené stravenky
- penzijní připojištění
- příspěvek na sport (MultiSport)
- sick days
- firemní akce, události a teambuildingy
- účast na gala večerech a událostech
- referral program
- mezinárodní prostředí a práce v malém přátelském týmu

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nám zaslat váš životopis v anglickém jazyce a my se s vámi co nejdříve spojíme. Těšíme se na spolupráci!

Máte zájem o tuto nabídku?