Hledáme lidem práci Manpower

Call centrum na částečný úvazek a neomezené bonusy k tomu!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Call centrum v Ostravě právě hledá šikovné lidi na zkrácený úvazek 30hodin týdně.

Se směnami vám vyjdeme vstříc. Možnost trvalé práce z domova ( home office)

Nabízíme práci s nadstandardním výdělkem, která má smysl, bude vás bavit a zároveň se stanete partnerem pro naše zákazníky. Nejdůležitější je péče o naše zákazníky! Proto hledáme nové nadšené a komunikativní kolegy, kteří budou zákazníkům pomáhat orientovat se na trhu financí a pojištění a u toho všeho budete sedět v příjemně klimatizovaném prostředí a bonusy u nás jsou neomezené :).

Pokud vás baví obchod a finance, máte chuť se dál vzdělávat a přitom si velmi slušně vydělat, jsme to, co hledáte!

Popis pozice:

Komunikujeme se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem.
Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej.
Zákazníkům pomůžeme vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta:

Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém?
Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Nabízíme:

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit. Smlouva na HPP a k tomu řada dalších benefitů: – týden dovolené navíc
– stravenkový paušál
– 2 sick days
– zvýhodněné bankovní produkty a další výhody - možnost home office Kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí.
Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.

Budeme se těšit na Váš životopis, který zašlete na e-mail přes odpovědní formulář, nebo prokliknutím na odkaz.

Nebo se ozvěte už dnes na zobrazit tel. číslo a přidejte se do našeho týmu!

  • Brno
  • OHP účetní kancelář s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 19. září
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 25 000 – 43 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 2. června
  • Ostrava
  • Zandr Entere Company Services s.r.o.
  • 16 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
  • Seč, Chrudim
  • Hotel Jezerka s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Uherské Hradiště
  • UH CAR, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • ARAVER CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Městská společnost sportovní a…
  • od 22 600 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • CORNET cz s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Dětmarovice
  • TRESTLES, a.s.
  • Třinec
  • Slezské uzeniny, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Lipová, Děčín
  • Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u…
  • 19 250 – 21 370 Kč
Zveřejněno: 25. června

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

bankovní benefit bonus bonusy Bor den domov hledám home office HR IT kandidát Most možnost nabídky náplň práce NDA nové Office partner paušál péče peníze pojištění pozice práce práce z domova prostředí rozdíl sick day Skuteč smlouva SOU stravenkový paušál školení týden týden dovolené navíc úvazek výhody zkrácený úvazek zkušenosti životopis bezpečí centrum dané dar díl dobro dovolené finance kov kvalitní nabízíme práci náplň navíc obchod odbor odborné počítač PR problém prodej profi rok směna standard trh tým vydělat z domova zákazník zkušenost způsobilost