🔨👷🏻‍♂️Stavební mistr – příležitost pro absolventy

Brno
30.000 – 45.000 Kč
Plný úvazek
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Vhodné také pro

O nás

Postav s námi kariéru a porosteš stejně jako naše stavby – rychle a kvalitně.

Končí ti škola a hledáš uplatnění ve stavebnictví? Nemáš praxi, ale stavařina tě sakra baví? Zatím si sám/sama netroufáš na velkou stavbu, ale jednou, třeba velmi brzy, by ses tam chtěl/a dostat? Začni u nás svou kariéru na pozici mistra a my tě vše potřebné naučíme. A třeba se budeš moci brzy stát juniorním stavbyvedoucím.

Co tě čeká v našem týmu?

  • Společně se stavbyvedoucím dostaneš zodpovědnost za stavbu.
  • Budeš zodpovědný/á za rozdělování úkolů podle časového harmonogramu stavby.
  • Zjistíš, jak si u nás objednat všechno – od tužky po bagr.
  • Svoje komunikační dovednosti budeš rozvíjet při komunikaci se subdodavateli.
  • Nabereš zkušenosti v řízení lidí na stavbě a větší jistotu v rozdělování úkolů.
  • Budeš vědět, jak vést stavbu tak, aby byli všichni spokojení. Investor, subdodavatelé a nakonec i ty.

Co od tebe očekáváme?

  • Máš alespoň výučňák, maturitu nebo si doděláváš inženýra ve stavebním oboru.
  • Jsi sebevědomý/á a dokážeš komunikovat s lidmi.
  • Tykáš si s IT – no prostě víš, co to je notebook, e-mail, Teamsy,…
  • Můžeš cestovat za stavbami – není to však podmínkou.
  • Máš řidičák a nebojíš se ho použít.
  • Máš chuť pracovat sám na sobě a posouvat nejen sebe, ale i ostatní.
  • Máš rád pořádek – zorganizuješ staveniště, rozdělíš práci a zkoordinuješ si subdodavatele.

Co máme pro tebe máme připraveno?

  • 5 týdnů veget
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Multinu
  • Firemní akce, snídaně, občerstvení na pracovišti
  • Školení a vzdělávání
  • Kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnou za jeden provaz

Přidej se k nám a my ti pomůžeme dosáhnout tvé vysněné kariéry!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o. | THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r… | Brno Brno
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Dopravní stavby Brno, s.r.o. | Dopravní stavby Brno, s.r.o. | Líšeň, Brno Líšeň, Brno
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | Prostějov Prostějov
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. srpna
Trèves Perfoam s.r.o. | Trèves Perfoam s.r.o. | Tábor Tábor
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
West Bohemia Invest s.r.o. | West Bohemia Invest s.r.o. | Severní Předměstí, Plzeň Severní Předměstí, Plzeň
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Březno, Mladá Boleslav Březno, Mladá Boleslav
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. července
SNĚŽNÍK , a.s. | SNĚŽNÍK , a.s. | Dolní Morava Dolní Morava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s r.o. | Vysoká škola tělesné výchovy… | Kbely, Praha Kbely, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. července
Domov pro seniory Černá Hora, příspěvková organizace | Domov pro seniory Černá Hora,… | Černá Hora Černá Hora
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. července
Cafourek - dopravní služby s.r.o. | Cafourek - dopravní služby s… | Kařez Kařez
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Věra Pietrasová, Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., BBG-BENDA, s.r.o., OHLA ŽS, a.s., STAREZ - SPORT, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o., CREW-MONT s.r.o., A.M.O.S. DESIGN s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Dopravní stavby Brno, s.r.o., JOBSTART s.r.o., ILIOS s.r.o., ESOX, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Architekt / Architektka, Geodet / Geodetka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Revizní technik / technička, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Strojník / Strojnice, Energetik / Energetička, Technik / technička v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Žabovřesky, Brno, Brno-město, Brno, Trnitá, Brno, Líšeň, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC