Chceš si přivydělat před Vánoci? Tak pojď pracovat k nám!

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Olomouc
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 140 Kč
Kontakt Eva Žilavá, zobrazit tel. číslo

Hledáme Manipulátory pro našeho významného klienta. Práce je vhodnější pro muže, vzhledem k fyzické náročnosti. Některé balíčky mohou být těžší, některé lehčí.

Požadujeme:

  • Zkušenost s překládkou a manipulací s balíky výhodou
  • Ochota pracovat na odpolední a noční směny
  • Manuální zručnost
  • Pracovitost
  • Práce od 18 let
  • Dochvilnost
  • Spolehlivost

Nabídka:

  • Hodinová mzda 140 Kč
  • Příplatek za noční směnu od 10%
  • Práce od pondělí do pátku
  • Sezónní odměny
  • Příjemný kolektiv

Pracovní náplň:

  • Manipulace a zpracování zásilek
  • Vykládka, nakládka
  • Skenování zásilek, roztřiďování zásilek

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo zavolejte na tel.číslo zobrazit tel. číslo.
Budeme se těšit na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?