Najděte práci ihned! Vybírejte z 26 116 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Helvíkově pro profesi „Operátor / operátorka výroby“ (0 inzerátů)

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Praha, Plzeň, Ostrava, Nové Město, Praha, Vršovice, Praha, České Budějovice, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Operátor výroby je pracovník, který se specializuje na provozování a obsluhu strojů, zařízení a technologií ve firemní výrobě. Jeho hlavním úkolem je zajistit hladký chod výrobního procesu a dodržování stanovených postupů a standardů. Dělník může pracovat v různých odvětvích průmyslu, jako je automobilový průmysl, potravinářství, farmacie, elektronika a další. Jeho pracovní náplň zahrnuje například nastavování strojů, sledování výrobního procesu, kontrolu kvality výrobků, údržbu zařízení a záznamy o výrobě.

Kvalifikace požadovaná pro operátora výroby se může lišit v závislosti na konkrétním odvětví průmyslu a pracovního prostředí. Některé společnosti mohou vyžadovat nižší kvalifikaci a nabídnout vlastní interní školení, zatímco jiné mohou požadovat určitý stupeň vzdělání nebo odbornou kvalifikaci. Obecně platí, že operátor výroby by měl mít minimálně středoškolské vzdělání nebo odbornou praxi v oboru, který je relevantní pro danou výrobní činnost. Důležitou součástí kvalifikace operátora výroby je také znalost pracovních postupů, bezpečnostních předpisů a provozních standardů, které jsou specifické pro dané odvětví a výrobní zařízení. Schopnost pracovat s technickými zařízeními a nástroji, porozumění technickým návodům a instrukcím, schopnost řešit problémy a přizpůsobit se měnícím se situacím jsou také klíčovou dovednosti pro dělníka výroby.

Operátor může být zaměstnán ve výrobních závodech, které se specializují na výrobu různých výrobků, jako jsou automobily, elektronika, potraviny, farmaceutika a další. Výrobní dělníci mohou pracovat ve výrobních zařízeních potravinářského průmyslu, jako jsou pekárny, masné zpracovatelské podniky, mlékárny, výroba nápojů a další. V energetickém sektoru mohou operátoři pracovat ve výrobních zařízeních pro výrobu elektrické energie, v tepelných elektrárnách, jaderných elektrárnách, obnovitelných zdrojích energie a mnoho dalšího. V oblasti stavebnictví mohou dělníci pracovat s různými stavebními stroji a zařízeními, jako jsou jeřáby, bagry, betonové mixéry atd.

Montážní dělník potřebuje k provádění své práce různé druhy vybavení a nástrojů. V závislosti na konkrétním pracovním prostředí a rizicích souvisejících s výrobou může být vyžadováno nošení osobního ochranného vybavení. To může zahrnovat ochranné brýle, rukavice, bezpečnostní helmu, ochranné oděvy nebo protiprachové masky. V moderním průmyslu se dělník může setkat s různými technologiemi a softwarem pro správu a monitorování výrobních procesů. Patří sem například systémy automatizace výroby, softwarové nástroje pro správu skladu a inventáře nebo systémy sledování kvality. Operátor výroby může potřebovat přístup k potřebným materiálům a komponentům pro výrobu. To může zahrnovat suroviny, polotovary, pracovní prostředky, montážní součástky nebo výrobky, které jsou výsledkem výrobního procesu.

Pracovník výroby může být nadšený technologiemi, stroji a zařízeními v průmyslovém prostředí. Mají radost z poznávání a porozumění fungování výrobních procesů a technických systémů. Operátor se často podílí na organizaci a řízení výrobního procesu. Pokud máte rádi koordinaci, plánování a zajišťování plynulého průběhu práce, může vás tato role zaujmout. Výrobní prostředí často vyžaduje spolupráci a komunikaci s ostatními členy týmu. Pokud vás baví pracovat v týmu a sdílet úspěchy výrobních cílů, může vás práce operátora velmi zaujmout.

Zjistěte více o profesi Operátor / operátorka výroby – průměrnou mzdu a další užitečné informace.

Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Kimberly-Clark, s.r.o., ADECCO spol.s r.o., Lead - HR Services s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., COLORplastic Automotive, spol. s r.o., Josef Škrkoň - Techplast, a.s., Roth Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OK FINAL s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., SIMIX GROUP s.r.o., Logaritma s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Letoplast s.r.o., COLORprofi, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Glenmark Pharmaceuticals s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Rathgeber, k.s., ManpowerGroup s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.), RKO GROUP a.s., PORT CZ s.r.o., Kitron Czech a.s., Kozák Svitavy s.r.o., Intervacantion s.r.o., H. R. G. spol. s r.o., Šimůnek, s.r.o., R E N O S T A V, spol. s r.o., Isolit-Bravo, spol. s r.o., Czech Blades s.r.o., GLOBKON CZ s.r.o., ECOS Choceň s.r.o., VSP Group, a.s., GAMA GROUP a.s., ROBOTRIO, s.r.o., LIMARA Plus, s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o., COLORprofi Automotive, spol. s r.o., Auto MI servis s.r.o., Round Wood CZ s.r.o., Morava Wood Products s.r.o., LordMax s.r.o., JVP Žďárná s.r.o., KÄSTLE CZ, a.s., FINAL Hlinsko s.r.o., ASV výrobní družstvo, ACERBIS CZECH s.r.o., Aluminium Group, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Hmmm,

vypadá to, že v lokalitě Helvíkov, Anenská Studánka pro profesi Operátor / operátorka výroby nikoho nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

COLORplastic Automotive, spol. s r.o. | COLORplastic Automotive, spol… | Předměstí, Moravská Třebová Předměstí, Moravská Třebová (11 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. června
Josef Škrkoň - Techplast, a.s. | Josef Škrkoň - Techplast, a.s. | Česká Třebová Česká Třebová (11 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. června
Josef Škrkoň - Techplast, a.s. | Josef Škrkoň - Techplast, a.s. | Česká Třebová Česká Třebová (11 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk (27 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. června
COMPOSITE COMPONENTS a.s. | COMPOSITE COMPONENTS a.s. | Choceň Choceň (30 km)
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 4. června
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost | SKLÁRNY MORAVIA, akciová… | Úsobrno Úsobrno (31 km)
  • 37 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června
COLORprofi, spol. s r.o. | COLORprofi, spol. s r.o. | Letovice Letovice (31 km)
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. června
COLORprofi, spol. s r.o. | COLORprofi, spol. s r.o. | Letovice Letovice (31 km)
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. | Glenmark Pharmaceuticals s.r… | Pražské Předměstí, Vysoké Mýto Pražské Předměstí, Vysoké Mýto (32 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 5. června
COLORprofi, spol. s r.o. | COLORprofi, spol. s r.o. | Boskovice Boskovice (39 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. června
COLORprofi, spol. s r.o. | COLORprofi, spol. s r.o. | Boskovice Boskovice (39 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. června
COLORplastic Automotive, spol. s r.o. | COLORplastic Automotive, spol… | Boskovice Boskovice (39 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. června
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Boskovice Boskovice (39 km)
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. června
HIRSCH Czech Republic s.r.o. | HIRSCH Czech Republic s.r.o. | Uničov Uničov (42 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. června
S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.) | S & Ř, CH KOVO, společnost s… | Chroustovice Chroustovice (42 km)
  • 25 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. června
PORT CZ s.r.o. | PORT CZ s.r.o. | Kvasiny Kvasiny (47 km)
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
dnešní
Kitron Czech a.s. | Kitron Czech a.s. | Lanškroun Lanškroun (10 km)
  • do 27 328 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 23. května
Kozák Svitavy s.r.o. | Kozák Svitavy s.r.o. | Lanškroun Lanškroun (10 km)
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. března
Intervacantion s.r.o. | Intervacantion s.r.o. | Moravská Třebová Moravská Třebová (11 km)
  • do 22 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 20. března
H. R. G. spol. s r.o. | H. R. G. spol. s r.o. | Litomyšl Litomyšl (18 km)
  • do 28 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 14. dubna
H. R. G. spol. s r.o. | H. R. G. spol. s r.o. | Litomyšl Litomyšl (18 km)
  • do 28 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Šimůnek, s.r.o. | Šimůnek, s.r.o. | Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí (20 km)
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. května
R E N O S T A V, spol. s r.o. | R E N O S T A V, spol. s r.o. | Jedlí Jedlí (21 km)
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
Isolit-Bravo, spol. s r.o. | Isolit-Bravo, spol. s r.o. | Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí (23 km)
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 23. května
Isolit-Bravo, spol. s r.o. | Isolit-Bravo, spol. s r.o. | Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí (23 km)
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
GLOBKON CZ s.r.o. | GLOBKON CZ s.r.o. | Choceň Choceň (30 km)
  • do 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. dubna
ECOS Choceň s.r.o. | ECOS Choceň s.r.o. | Vysoké Mýto Vysoké Mýto (31 km)
  • do 27 328 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. května
ECOS Choceň s.r.o. | ECOS Choceň s.r.o. | Vysoké Mýto Vysoké Mýto (31 km)
  • do 27 328 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. května
ROBOTRIO, s.r.o. | ROBOTRIO, s.r.o. | Dolní Studénky Dolní Studénky (33 km)
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. března
ALPS Electric Czech, s.r.o. | ALPS Electric Czech, s.r.o. | Sebranice, Blansko Sebranice, Blansko (37 km)
  • do 27 328 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. června
COLORprofi Automotive, spol. s r.o. | COLORprofi Automotive, spol.… | Boskovice Boskovice (39 km)
  • 24 400 – 26 600 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
Round Wood CZ s.r.o. | Round Wood CZ s.r.o. | Horní Jelení Horní Jelení (41 km)
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. května
Morava Wood Products s.r.o. | Morava Wood Products s.r.o. | Uničov Uničov (42 km)
  • do 26 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 30. dubna
JVP Žďárná s.r.o. | JVP Žďárná s.r.o. | Žďárná Žďárná (43 km)
  • do 38 900 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
FINAL Hlinsko s.r.o. | FINAL Hlinsko s.r.o. | Hlinsko, Chrudim Hlinsko, Chrudim (47 km)
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
ASV výrobní družstvo | ASV výrobní družstvo | Solnice Solnice (47 km)
  • do 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
ACERBIS CZECH s.r.o. | ACERBIS CZECH s.r.o. | Moravany, Pardubice Moravany, Pardubice (48 km)
  • 27 328 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. června
Aluminium Group, a.s. | Aluminium Group, a.s. | Sloup Sloup (48 km)
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.