Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Inženýr zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do prestižní výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu, závod v PLANÉ NAD LUŽNICÍ, hledáme do našeho oddělení kvality zkušeného kandidáta na pozici:

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem – řešení vzorkování, PPAP nahrávání dokumentace na portál
  • Řešení změn v procesech
  • Zodpovědnost za kontrolní plán a instrukce
  • Zodpovědnost za katalog vad
  • Spolupráce s ostatními Quality Engineery na přípravě vzorkování
  • Řešení reklamací

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání – nejlépe technického směru
  • Min. 2 roky praxe na oddělení kvality podmínkou
  • Praxe na pozici Quality Engineer výhodou, zkušenost s interiérovými díly velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
  • Znalost balíčku MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce s moderními technologiemi pro výrobu automobilových interiérů
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 520,- Kč měsíčně
  • Příspěvek 500,- Kč měsíčně na penzijní připojištění (po 6 měsících u nás)

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, budeme se těšit na Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Plzeň
  • Michaela Koppová
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna
  • Podolí, Praha
  • Martina Vojtíšková
  • 30 000 – 39 992 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 17. února

Trèves Perfoam s.r.o., Etimos Human s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia České Budějovice, EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., ZVVZ GROUP, a.s., mBlue Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Systémový inženýr / inženýrka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský technik / technička, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Tábor, Planá nad Lužnicí, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Trainee program – první práce pro absolventy

auto automobil bonus dokumentace hledám hodnocení HR instrukce inženýr IT kandidát komunikace kvality měsíc mezinárodní mobil nabídka náplň práce odpovědnost Office ohodnocení penzijní připojištění plán pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí praxe profesní životopis prostředí připojištění příspěvek reklama rozvoj společnost společnosti spolupráce stabilní stravování školení technologie volno vzdělání vzor získání znalost životopis anglické bezpečné díl dokument dovolené finanční interiér jazyk kov motivační náplň národní navíc německý německý jazyk oblast oblasti oddělení Ostatní penzijní poměr portál PR proces profesní průmysl rámec rok řešení systém technické technolog výrobní zákazník závod zkušenost