Volné místo ve firmě LGI Czechia s.r.o.

Obsluha práškové lakovny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jirny
Firma LGI Czechia s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 29.000 – 34.800 Kč
Kontakt Vlaďka Dubská, zobrazit tel. číslo

O nás

LGI Czechia s.r.o.

Společnost LGI Logistics Group International GmbH patří k předním evropským podnikům působícím v oboru kontraktní logistiky.

Vznikla v roce 1995 vyčleněním ze společnosti Hewlett-Packard Německo a postupným růstem, který v průměru meziročně činí 20%, dnes zaměstnává přibližně 4000 pracovníků ve více než 45 pobočkách na světe.

O nás

Společnost LGI Czechia s.r.o. patří do skupiny, která se řadí k předním evropským společnostem působícím v oboru kontraktní logistiky.

Jsme společnost s více jak 20ti letou tradicí v České republice.

Na pobočku v Jirnech u Prahy hledáme kolegu na pozici

Obsluha práškové lakovny (lakýrník)

Náplň práce:

  • Obsluhu práškové lakovny
  • Kontrolu kvality přijatého a vydaného zboží
  • Odebírání zkušebních vzorků a manipulace se zbožím
  • Udržování pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Výhodou je praxe v daném oboru
  • Fyzickou zdatnost
  • Flexibilitu a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Dochvilnost a logické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup ihned
  • 25 dní dovolené
  • 7,5 hodinová pracovní doba (pondělí – pátek) ve 2 směnném provozu
  • Věrnostní bonus za odpracované roky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pojistku "na blbost"
  • SIM kartu na volání a SMS + 5GB po ČR zdarma
  • Multisport kartu
  • Flexipass v hodnotě 1.000,-Kč k Vánocům
  • Benefit za dobrou docházku
  • Příspěvek na nákup drogerie v hodnotě 200,-Kč / měsíčně
  • Možnost motivačních bonusů

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát