Pracovník/ce v sociálních službách

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Zlín
Firma ABAPO, s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč

HLEDÁME

  • 2 PRECIZNÍ, ZODPOVĚDNÉ, SPOLEHLIVÉ A KOMUNIKATIVNÍ UCHAZEČKY/UCHAZEČE.
  • NÁSTUP OD 1.6.2022.
  • PRACOVNÍ DOBA – začátek směny cca mezi 7.00 a 8.00 hod., konec cca mezi 14.30 a 15.30 hod.. Jedna večerní služba v týdnu, cca jeden víkend v měsíci.

NÁPLŇ PRÁCE

  • osobní asistence u klientů v jejich domácnostech – dle Zákona o sociálních službách.
  • Cílová skupina – senioři a osoby s tělesným postižením.

POŽADAVKY

  • pečovatelský kurz (možnost dodělat si až při zaměstnání) nebo střední soc. nebo zdrav. škola, řidičský průkaz skupiny B.
  • z důvodu snížení rizik DOPORUČUJEME očkování proti žloutence a onemocnění COVID-19.

NABÍZÍME

  • roční odměny, osobní ohodnocení, služební telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na MHD (možno využívat i soukromě), příspěvek na obuv, navýšený příplatek za práci o víkendu (nad rámec zákonného příplatku), stabilní a přátelský kolektiv, neustálá podpora při řešení pracovních problémů.

  • Ostrava
  • Iveta Vronská
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 28. listopadu

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Zlínský kraj, OLMAN SERVICE s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Zl-Qrest z.ú., MOMENT, spol. s r.o., Marek Dobeš, Truck Service Zlín a.s., Z-Group bus a.s., Jurášek, spol. s.r.o., MUDr. Rafael Chajrušev, PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú., SONY-RESTAURANT, s.r.o., TOM 68 s.r.o., Ahed Ajeeb, BAI MAI s.r.o., Rugby Club Zlín, z.s., SALEX-STAV s.r.o., TSC Cleaning, a.s., Agristav s.r.o., ROSE QQT s.r.o., HA LONG 2016 s.r.o., HP TRONIC, s.r.o., SANITY SWISS s.r.o., Sadat Haljilji, Roman Nesrsta, WISTA s.r.o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s., SALTIC s.r.o., V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o., Zdeněk Jakubů, REFLEX Zlín, spol. s r.o., BPS SERVIS, s.r.o., Oleg Kuchmister, ZLÍNSAT, spol. s r.o., Sun Technik Plus s.r.o., Bc. Petr Karpíšek, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace, AUTOSERVIS ŠTĚTKÁŘ s.r.o., Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín, Petr Blažek, "HVĚZDA z.ú.", SAREMA LIBEREC s.r.o., Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne, Robert Směšný, Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace, Gardennail s.r.o., Milena Blažková, UNICARS CZ s.r.o., OBZOR, výrobní družstvo Zlín, SOLARHUNTER s.r.o., SOLOTRANS, spol. s.r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., Michlovský - protlaky, a.s., Klinika Podané ruce s.r.o., IVOS Zlín,s.r.o., Simcar s.r.o., AUTOKOM, spol. s r.o., MG servis s.r.o., PODHORAN LUKOV a.s., METAKO CZ s.r.o., Miroslav Prachař, s.r.o., MONZA CZ, s.r.o., MARMSTAV s.r.o., Wicke CZ, s.r.o., QUICKTRANS s.r.o., Jana Gajdošíková, M.C.F. cz, s.r.o., Michal Adamík, REMO CZ Tlumačov, s.r.o., Moravia Dent, s.r.o., REAL ESTATE INVESTMENT CZECH, s.r.o., ZLÍN-AVION SERVICE s.r.o., THO Partner s.r.o., V-SPED s.r.o., PSN & DS a.s., Marie Zbořilová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Obuvník / Obuvnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Uklízeč / Uklízečka, Hudebník / Hudebnice, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Dentální hygienik / hygienička, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Zdravotní bratr / sestra, Zdravotní instrumentář / instrumentářka, Obchodní manažer / manažerka, Instruktor / Instruktorka, Automechanik / Automechanička, Elektromechanik / Elektromechanička, Kurátor / Kurátorka, Referent / Referentka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Zlín, Otrokovice, Fryšták, Tečovice, Sazovice, Lukov, okres Zlín, Bohuslavice u Zlína, Slušovice

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Rekvalifikační kurzy v kostce

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

den doba EU kurz Luže možnost náplň práce NDA nemoc obuv odměny pečovatel plat podpora práce pracovní pracovník služba směny SOU tarif telefon asistence kolektiv kov náplň PR řidič sociální