Pracovník/ce v sociálních službách

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Zlín
Firma ABAPO, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč
Kontakt Ivo Daněk, zobrazit tel. číslo

HLEDÁME

  • 2 PRECIZNÍ, ZODPOVĚDNÉ, SPOLEHLIVÉ A KOMUNIKATIVNÍ UCHAZEČKY/UCHAZEČE.
  • NÁSTUP OD 1.6.2022.
  • PRACOVNÍ DOBA – začátek směny cca mezi 7.00 a 8.00 hod., konec cca mezi 14.30 a 15.30 hod.. Jedna večerní služba v týdnu, cca jeden víkend v měsíci.

NÁPLŇ PRÁCE

  • osobní asistence u klientů v jejich domácnostech – dle Zákona o sociálních službách.
  • Cílová skupina – senioři a osoby s tělesným postižením.

POŽADAVKY

  • pečovatelský kurz (možnost dodělat si až při zaměstnání) nebo střední soc. nebo zdrav. škola, řidičský průkaz skupiny B.
  • z důvodu snížení rizik DOPORUČUJEME očkování proti žloutence a onemocnění COVID-19.

NABÍZÍME

  • roční odměny, osobní ohodnocení, služební telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na MHD (možno využívat i soukromě), příspěvek na obuv, navýšený příplatek za práci o víkendu (nad rámec zákonného příplatku), stabilní a přátelský kolektiv, neustálá podpora při řešení pracovních problémů.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát