Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Programátor PLC

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Průmyslová a chemická výroba, Programátor / Programátorka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Simona Vacíková, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do významné české výrobní společnosti, která je lídrem v automatizaci, robotizaci a engineeringu na trzích střední Evropy, hledáme odborníka na  zajímavou pozici:

PROGRAMÁTOR PLC

Náplň práce:

  • Budete se podílet na vývoji a oživení softwaru PLC/HMI/SCADA většinou v prostředí Siemens
  • Dostanete možnost si vyzkoušet i SW dalších světových výrobců jako B+R, Schneider, GE, Omron, AllenBradley nebo Mitshubishi
  • Získáte příležitost vyvíjet SW pro firmy jako Škoda Auto, LEGO nebo JE Temelín

Co od Vás očekáváme:

  • Jste aktivní a máte analytické a logické myšlení
  • Máte vzdělání technického směru a zájem své znalosti dále rozvíjet a aktivně je využívat v praxi
  • Jste schopný pracovat samostatně i jako součást týmu
  • Rád cestujete a poznáváte nová místa v rámci Česka i v zahraničí
  • A pokud k tomu máte i praxi v oboru, domluvíte se v cizině nebo jste držitelem oprávnění Vyhlášky 50/1978 Sb., pak už jste téměř jedním z nás

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zkrácená pracovní doba – 7,5 hod.
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, dětské tábory, kulturní akce
  • Mzdové motivující ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
  • Bonus ke mzdě
  • Pravidelné firemní kulturní či sportovní akce
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
  • Příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
  • Zajímavou a stabilní práci v prosperující české společnosti s dlouhou tradicí
  • Dáváme prostor Vašim nápadům – zajímá nás Váš názor

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, budeme se těšit na Váš životopis.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ akce auto bonus Bor doba hledám hodnocení HR IT mezinárodní místa Most možnost nabídka náplň práce nová ohodnocení penzijní připojištění pojištění požadavky práce pracovní programátor prostředí připojištění příspěvek SOU společnost společnosti sport stabilní stravování Tábor tarif tarify telefon v zahraničí volno vzdělání zahraničí znalost znalosti životopis automat CAD české díl doby dovolené firemní firmy kulturní myšlení mzdové náplň národní obor odbor oprávnění penzijní PR pracovní doby program pružné příležitost robot součást střední technické tým výrobní zájem zkušenost