PLC Programátor

Lokalita Plzeň
Firma Grafton Recruitment s.r.o.

Nabízíme skvělou příležitost pracovat pro stabilní mezinárodní společnost i v této době.

V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:

  • Samostatné programování jednoúčelových PLC automatů používaných pro montáž elektronických sestav
  • Vývoj PLC aplikací (Tia, Codesys)
  • Vývoj HMI aplikací pro operátory výroby a údržbu,
  • Vývoj OPP (object orientated programming) aplikací (Delphi, C++, C#)
  • Kompletace elektro zapojení rozvaděče a hardwaru

POŽADAVKY:
Praxe jako PLC programátor
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Vyhláška §50/1978 Sb. a to §6 minimum
Schopnost pracovat v týmu
Dobré komunikační schopnosti

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3–8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky

Máte zájem o tuto nabídku?